Sari la conținut
Forum Roportal
bombonica83

Parfumuri furate - aveti incredere?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai nu e mare ... e normala :good: 50 ml

Un pic mai ieftin ca la noi.. :yam: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu folosesc ..cel mai mult ..Dior..si Ghivenchy.. 8)

Si After Shave si ..eau de toilete .. :roll:

 

 

Mmm...ai gusturi! Incearca si italienii si al lor PROFUMO...

 

Mereu am considerat ca francezii le au pe toate in materie de parfumuri, dar, chiar daca ma veti contrazice, nu mai dau un parfumer italian pe un frantuz, chiar daca ambii au multe de spus in domeniu!!!

Nu dau un Gucci, Armani, Valentino, Ferre, D&G, Ana Mollinari, Krizia, Nina Ricci, Laura Biagiotti sau Versace pe Guerlain, Chanel sau Dior. Probat si ... gustat!!! :lol2:

 

Mai e si Pascal Morabito, aclimatizat in Paris, cu al sau "Or Noir", dar originile-i sunt mai la sud de Franta.

Ati mirosit acel parfum...fara cuvinte! :santa2:

Raman italienii si francezii. :lol2:

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe aici pe la noi se cumpara de la hoti pt ca se stie ca nu trag teapa,bineinteles ca exista si contrafacute la colturile de strada pana si in magazine ieftine se vind de firma la 3 euro(contrafacute bineinteles)

eu una nu cumpar de la hoti, dar dau bani grei cand e vorba sa-mi cumpar parfumuri din magazine..100-150 euro..cumpar cate 2,3 si ma tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu cumpar parfumuri furate.De Craciun am primit un Chanel no.5 care se observa de la o posta ca e contrafacut.Nici nu m-am dat bine cu el si s-a si evaporat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm..parfumuri d la hoti clar NU! eu imi iau parfumuri d la garda financiara..acolo lucreaza mama...sunt parfumuri primite ca "stimulente" de fiecare data cand se face vreun control la un magazin d parfumerie. Sunt originale si spre surprinderea mea mirosul dureaza mai mult decat la cele din mall-ul din oras. Si mai fac si cate un ban d 2 ori p luna cand merg si le vand in banca :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai am incredere in parfumurile furate de cand mi-am luat o teapa mare acum vreun an...Cu unul care imita perfect mirosul celui original,dar se ducea la fel de repede ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cumpar nici un lucru furat.

Stiati ca sau facut analize la parfumuri org. cunoscute si au gasit in ele substante care produc cancer?

CHANEL5 sigur. sper sa anunte si alte marci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×