Sari la conținut
Forum Roportal
Marissa

Cat de important a ramane primul barbat (prima femeie) din viata noastra?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un absolut looser. Dar asta o stiu acum.

Nici macar nu il iubeam. A fost un one night stand si imi propusesem din prima sa o fac si a doua zi sa nu-l vad.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu care a fost prima ...ca erau doua..,ce imi amintesc ca erau ...tarreeee frumoase.. :roll:

Si e tare mult de atunci..sa tot fie vre-o...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat de important este si va ramane persoana cu care ati facut prima oara dragoste? A fost daruire din dragoste sau pur si simplu atractie fizica? Credeti ca pentru o fata este mai important din punct de vedere sentimental "prima oara" decat pentru un baiat? Astept parerile voastre. :lol2:

 

am fost indragostita si mi-a trecut :lol2: el inca spune ca nu ma poate uita... ..

 

Nici nu stiu care a fost prima ...ca erau doua..,ce imi amintesc ca erau ...tarreeee frumoase.. :roll:

Si e tare mult de atunci..sa tot fie vre-o...

 

capra vecinului :senile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pt mine primul este si actualul si imi doresc sa fie pana la sfarsitul sfarsitului. Daca nu va fi sa fie el, nu va mai fi nici altcineva ... dar nu vreau sa ma gandesc la rau .... va fi bine si vom fi impreuna pe veci pentru ca asa ne dorim si vom face tot ceea ce vom putea pentru ca iubirea noastra sa razbeasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la mine primul ... a fost de mult..... si nu e ultimul... a fost o relatie de un an si jumatate... terminata civilizat... nu am pastrat legatura, dar daca ma intalnesc cu el, vorbim....

actualul... il iubesc prea mult ca sa-l compar cu altcineva din viata mea... oricine ar fi....

ce a fost... nu mai conteaza pentru mine...

Editat de ramona_m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad ca la multe dintre voi primul v-a devenit si sot. Fericitelor ;)

Eu am crezut ca si la voi e ca la mine :tease: primul va ramane PRIMUL pentru totdeauna. Bine, banuiesc ca asta depinde de sfarsitul relatiei cu acesta...

dar la mine asa a fost si asa va ramane. :o:

Editat de marissa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×