Sari la conținut
Forum Roportal
Marissa

Cat de important a ramane primul barbat (prima femeie) din viata noastra?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un absolut looser. Dar asta o stiu acum.

Nici macar nu il iubeam. A fost un one night stand si imi propusesem din prima sa o fac si a doua zi sa nu-l vad.

 

am mai intalnit cazul ... dar niciodata nu l-am inteles cu adevarat. ... :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca primul este foarte important..cel putin din punctul meu de vedere...el te initiaza intr-o lume noua...cum te simti cu el te face sa vezi sexul si sa vrei sau sa nu mai vrei.eu prima data am facut-o in masina si a fost ft frumos.nu l-am iubit imediat..dar cu timpul l-am iubit foarte tare...si noi tot asa am avut o dragoste cu nabadai..care s-a sfarsit aiurea.oricum...din orice lucru e bine sa inveti cate ceva si eu am invatat multe...nu regret prima data si daca as da timpul inapoi as face la fel.era cam funny...si raman niste amintiri frumoase.si eu visam candva la iubirea absoluta is vesnica..pana la sf vietii.dar am devenit un pic mai realista si cred ca e bine sa mai incerci pana alegi.....nu toata lumea are noroc din prima:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ia mergeti voi acasa si trageti o partida si gata ... cuvintele sunt doar ca sa incurce lumea si sa descarce nerrvii ...gata cu vorbele treceti la fapte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, la mine nu. Credeam ca s-a inteles din ce am scris :D

 

s-a inteles, numai ca, cozile i-au astupat ochii :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un absolut looser. Dar asta o stiu acum.

Nici macar nu il iubeam. A fost un one night stand si imi propusesem din prima sa o fac si a doua zi sa nu-l vad.

Apăsătoare tre'să fi fost virginitatea aia, dacă ai adoptat o asemenea soluţie. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prima mea dragoste seamănă cu ultima...platonică şi cu str

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am fost indragostita si mi-a trecut :) el inca spune ca nu ma poate uita... ..

De uitat, pe tine nu cred că te poate uita cineva :)

Dar asta nu garantează că te poate suporta :-

 

Sotul meu a fost primul barbat din viata mea. Si asta pare mai important pt el decat pt mine. :stars:
Pretty stupid, I might say :( Is him your man, or your owner? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×