Sari la conținut
Forum Roportal
GiiieeMan

GigJoe si fitzroy

Postări Recomandate

fitzroy ce ai tati?

Ma urmaresti pe tot forumul si imi tot dai replay-uri numai mie si te tot legi de comenturie mele de parca ti-au fost adresate tie sau te simti jignit in vreun fel.

Am inteles, esti barbat si ti cu femeile.

Ma bucur, si mie imi plac mult femeile si le tin partea la multe dar sunt unele lucruri care nu le pot lasa asa repede.

 

La subiectul cu dacia aceea, nu te-ai lasat pana sa tot faci discutii offline ca apoi sa ma acuzi pe mine ca am deviat de la subiect. Dupa ce am zis sa terminam iar nu te-ai lasat pana nu ai avut tu ultimul cuvant.

Dacia aceea chiar nu merita acei bani si mi-am spus parerea atat. Nu am inceput sa ii fac reclama proasta nu am inceput sa comentez urat despre user sau despre produs.

 

Acum te tot legi de gramatica mea.

Am mai zis si repet, daca vrei sa fi baiat bun si vrei sa ma corectezi poti sa o faci frumos aici:

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic35256.htmlgramatica

 

Daca te-am jignit undeva intr-un fel te rog sa imi arati unde si cu ce.

 

Pana atunci lasa-ma nene in pace !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fitzroy ce ai tati?

Ma urmaresti pe tot forumul si imi tot dai replay-uri numai mie si te tot legi de comenturie mele de parca ti-au fost adresate tie sau te simti jignit in vreun fel.

Am inteles, esti barbat si ti cu femeile.

Ma bucur, si mie imi plac mult femeile si le tin partea la multe dar sunt unele lucruri care nu le pot lasa asa repede.

 

La subiectul cu dacia aceea, nu te-ai lasat pana sa tot faci discutii offline ca apoi sa ma acuzi pe mine ca am deviat de la subiect. Dupa ce am zis sa terminam iar nu te-ai lasat pana nu ai avut tu ultimul cuvant.

Dacia aceea chiar nu merita acei bani si mi-am spus parerea atat. Nu am inceput sa ii fac reclama proasta nu am inceput sa comentez urat despre user sau despre produs.

 

Acum te tot legi de gramatica mea.

Am mai zis si repet, daca vrei sa fi baiat bun si vrei sa ma corectezi poti sa o faci frumos aici:

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic35256.htmlgramatica

 

Daca te-am jignit undeva intr-un fel te rog sa imi arati unde si cu ce.

 

Pana atunci lasa-ma nene in pace !

 

sa fie oare discutii offtopic? :tease:

 

si lasa... nu te mai aprinde... ca nu are rost... sunt destui "frustrati" prin jur, vorba cuiva de pe aici!

 

8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da scumpo dar el ma urmareste la fiecare comment de pe forum

Si le tot pune intr-o umbra proasta de parca l-am omorat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da scumpo dar el ma urmareste la fiecare comment de pe forum

Si le tot pune intr-o umbra proasta de parca l-am omorat

 

 

si tu ...ca un copilas ce te afli ...te superi repede ....hai ca nu e chiar asa de ...negru 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si tu ...ca un copilas ce te afli ...te superi repede ....hai ca nu e chiar asa de ...negru 8)

 

stiu ca nu e chiar asa de negru dar vreau sa ii vad si parerea lui.

Nu am nimic personal cu el. Dar doresc sa stiu de ce reactioneaza asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gigele draga, esti un ipocrit. Chestie banala, e plin de ipocriti aici, deci nu trebuie sa te agiti.

 

 

1. Eu scriu aici pe topicurile care mi se par interesante, sau la care ma intersectez cu ceva interesant macar. Nu raspund si nu urmaresc pe nimeni in particular. Si daca as face-o, cu siguranta nu ai fi tu beneficiarul. 8) Spui ca iti raspund "numai tie": sau ai mania persecutiei, sau nu stii sa faci un simplu calcul aritmetic (ia vezi cate raspunsuri ti-am adresat din ultimele 20 de postari, sa vezi daca iti sunt toate adresate), ori, cel mai probabil, putin din amandoua.

 

2. Eu scriu de regula on topic, e usor sa verifici asta. Calitate cu care nu te poti mandri. La topicul cu diferenta dintre sexe, ai facut o remarca pe care am considerat-o misogina, si am explicat in mod clar de ce cred acest lucru. La topicul cu Dacia, ai facut un comentariu off-topic si rautacios; am scos pur si simplu in evidenta acest fapt, precum si faptul ca nici macar nu erai in tema. Daca tu te consideri "atacat" pentru asta, e ok, ai sa supravietuiesti. :crazy:

 

3. Daca tu consideri ca a te adresa cuiva cu "nenea fitza" nu e ceva jignitor, probabil ca ai crescut intr-un mediu in care mitocania e la ordinea zilei. Fapt care mi se pare regretabil.

 

4. Te-am facut ipocrit mai sus. Argumentul e simplu - pe de o parte pretinzi ca te consideri "atacat", pe de alta insa, in loc sa-mi trimiti un mesaj daca chiar te-a "atins" ceva, deschizi un topic cu un titlu stupid si incendiar ca "GigJoe si Fitzroy in direct pentru dumneavoastra livee". :tease: Ori asta, dragul meu, e ipocrizie.

 

5. E primul si ultimul meu raspuns pe acest topic, asa ca poti sa-l inchizi, daca nu vrei sa-ti centrezi si sa dai cu capul singur in continuare. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

8):lol2::tease::lol2::crazy::lol2::P:lol2::D:lol2::P:lol2::-:lol2::):lol2:

 

 

te-am atins la inima FITZ?

 

nenea tot prost ramai ptr mine.

La cea cu dacia, eu zic sa recitesti.

EU pru si simplu am zis un comment si tu repede ai inceput cu comentarii offtopic.

 

eu zic sa dai un google sa vezi ce inseamna "comentarii offtopic" deoarece vad ca nu sti exact ce inseamna asta.

 

Am o intrebare?

Esti cumva singur?

De ce intreb?

Cred ca ai numai testosteron in tine si nu prea ai cu cine sa o faci.

 

Ma poti face ipocrit cat vrei tu , nu ma supar. Deoarece e treaba ta ce crezi despre mine.

De ce am deschis topic?

Simplu, nu vreau sa tin secret fata de forum parerea ta despre mine :nep:)

 

 

De ce iti zic "fitz"? Asa incepe nick-ul tau ales de tine :))

 

Sti de unde vine "fitz"?

Nu de la fitze ci de la FIZZ, daca ai auzit de el.

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gigele draga, esti un ipocrit. Chestie banala, e plin de ipocriti aici, deci nu trebuie sa te agiti.

1. Eu scriu aici pe topicurile care mi se par interesante, sau la care ma intersectez cu ceva interesant macar. Nu raspund si nu urmaresc pe nimeni in particular. Si daca as face-o, cu siguranta nu ai fi tu beneficiarul. 8) Spui ca iti raspund "numai tie": sau ai mania persecutiei, sau nu stii sa faci un simplu calcul aritmetic (ia vezi cate raspunsuri ti-am adresat din ultimele 20 de postari, sa vezi daca iti sunt toate adresate), ori, cel mai probabil, putin din amandoua.

 

2. Eu scriu de regula on topic, e usor sa verifici asta. Calitate cu care nu te poti mandri. La topicul cu diferenta dintre sexe, ai facut o remarca pe care am considerat-o misogina, si am explicat in mod clar de ce cred acest lucru. La topicul cu Dacia, ai facut un comentariu off-topic si rautacios; am scos pur si simplu in evidenta acest fapt, precum si faptul ca nici macar nu erai in tema. Daca tu te consideri "atacat" pentru asta, e ok, ai sa supravietuiesti. :P

 

3. Daca tu consideri ca a te adresa cuiva cu "nenea fitza" nu e ceva jignitor, probabil ca ai crescut intr-un mediu in care mitocania e la ordinea zilei. Fapt care mi se pare regretabil.

 

4. Te-am facut ipocrit mai sus. Argumentul e simplu - pe de o parte pretinzi ca te consideri "atacat", pe de alta insa, in loc sa-mi trimiti un mesaj daca chiar te-a "atins" ceva, deschizi un topic cu un titlu stupid si incendiar ca "GigJoe si Fitzroy in direct pentru dumneavoastra livee". :tease: Ori asta, dragul meu, e ipocrizie.

 

5. E primul si ultimul meu raspuns pe acest topic, asa ca poti sa-l inchizi, daca nu vrei sa-ti centrezi si sa dai cu capul singur in continuare. :D

adevarul e ca nici eu nu cred ca gigel e genul tau... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fitzroy FTW!!!!

 

vezi ca sunt niste subiecte care trebuiesc inchise, sterse...

Useri de care sa le dai avetrtismente....

 

Nu stiu de ce te-ai baga ca musca'n lapte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×