Sari la conținut
Forum Roportal
aime

exista legatura intre sani si inteligeta femeilior!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deschid acest topic in urma unei intamplari traite de mine azi .Am fost la mall sa-mi cumpar cate ceva ,in parcare doi tipi cu masina tare cu muzica la maxim asa ca baietii cu bani .Intru ,intra si ei nu ma-m uitat cum arata ca chiar nu ma interesau si nici nu-mi pasa de ei .In dreptul cafenelei unul din ei vine in fata mea si-mi spune ca daca nu vreau sa beau o cafea cu ei .Il refuz politicos si plec ,El dupa mine ca totusi daca nu cafea un suc sau alt ceva .IIi spun ca nu si ca sunt casatorita si nu ma intereseaza la care el ca si el e casatorit da ca asta nu ne impiedica sa bem o cafea .Ii spun nu multumesc si ca ma grabesc .Se uita el asa la mine de sus pana jos si zice :,,acum inteleg de ce zice toata lumea ca femeile cu sanii mari au creier cat un bob de mazare",si pleaca.Sincer eu pana acum nu am auzit chestia asta si nici nu inteleg ce legatura are marimea sanilor cu creierul.Femeile cu sanii mici sunt mai intelegente sau care e problema ?E vreun mit legat de asta care circula printre barbati ?Sau tipu sa simtit prea ofensat de refuz si a ziso de la el . Sper ca raspunsurile voastre ma ajute sa gasesc raspunsul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum inteleg si eu de ce ai deschis acest topic ... :crazy:

 

si chiar ... chirurgia estetica in cazul asta se cheama Inteligenta Artificiala ??? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aime, lasa-i, nu-ti face griji!

Cand boabele strugurilor acri is mai mari decat testiculele lor, normal ca-si arata barbatia printr-o jignire.

Tu poarta-ti sanii cu mandrie, nu-i baga in seama pe rauvoitori!

Crezi ca ciorapu' mototolit din prohabu' domnilor cu pricina avea un IQ ridicat?!?

Neaaaaaaah! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica ai deschis topicu' sa ne spui ca ai sanii mari?...mai bine ia si pune'ne o poza aci, sa se bucure si ochiu' roportalistului :stars:

 

:crazy:

(ce e frumos si lu' Dumnezeu ii place! :o: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ma-ti inteles gresit ,si chiar nu am sanii mari ,am deschis topicul pentru ca vroiam sa aflu daca femeile sunt judecate sau nu dupa marimea sanilor si daca da de ce ?Imi cer scuze daca vam deranjat cu ceva ,si departe de mine sa-mi fac reclama la sani indiferent de cum ar arata .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca ma-ti inteles gresit ,si chiar nu am sanii mari ,am deschis topicul pentru ca vroiam sa aflu daca femeile sunt judecate sau nu dupa marimea sanilor si daca da de ce ?Imi cer scuze daca vam deranjat cu ceva ,si departe de mine sa-mi fac reclama la sani indiferent de cum ar arata .

 

glumeam si noi! :stars: (dar ar fi o idee... :crazy: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu judec femeile dupa sani decat in sensul de frumosi sau nu :stars: pentru a-i judeca inteligenta astept mai intai sa deschida gura. nu cred ca marimea sanilor are vreo relevanta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×