Sari la conținut
Forum Roportal
aime

exista legatura intre sani si inteligeta femeilior!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu nu judec femeile dupa sani decat in sensul de frumosi sau nu :stars: pentru a-i judeca inteligenta astept mai intai sa deschida gura. nu cred ca marimea sanilor are vreo relevanta

 

 

misto aia cu sensu' :crazy:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io cred ca ala de s-a luat de tine, nici macar nu se referea la sani. Oricum, e un dobitoc, ce se asteapta, toate femeile sa-i cada in brate de la prima intrebare?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum nu stiu ce e mai rau? sa existe personaje ca respectivul? sau sa existe oameni care si pentru cateva secunde sa-si incarce creierul luind in serios un specimen ca ala sau ceea ce spune...? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuia sa-i spui ca si tu auzisezi zvonuri cum ca lungimea ar fi direct proportionala cu inteligenta si spiritualitatea in cazul barbatilor,si ca-i multumesti ca te-a scos din starea de nesiguranta :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum nu stiu ce e mai rau? sa existe personaje ca respectivul? sau sa existe oameni care si pentru cateva secunde sa-si incarce creierul luind in serios un specimen ca ala sau ceea ce spune...? :stars:

 

 

mi-am pus si am pus aceasta intrebare deoarece discutand cu o prietene ,mia spus ca a auzit si ea o discutie cum ca unor barbatii chiar daca le plac femeile cu sanii mari ca si parteneri de afaceri prefera femeile a caror sanii nu ies in evidenta.Vroiam sa stiu daca barbatii cred ca femeile cu sanii mari sunt PROASTE si cele cu sanii mai mici sunt inteligente (ca destepte sunt doar geniile)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vroiam sa stiu daca barbatii cred ca femeile cu sanii mari sunt PROASTE si cele cu sanii mai mici sunt inteligente (ca destepte sunt doar geniile)

 

 

Aime, hai sa-ti zic ca vad ca n-ai scapare.....

Ai spus ca ai sanii de-o marime echilibrata (nici prea, prea...nici foarte, foarte).......asadar ai un QI situat la linia de demarcatie dintre mediu si slab. (eu ti-as fi zis peste medie, da' ai zis ca acolo doar geniile si cum tu nuuuuuuu.......asta-i viata, bata-i norocu' de acini mamari!). :stars:

Satisfacuta amu? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aime, hai sa-ti zic ca vad ca n-ai scapare.....

Ai spus ca ai sanii de-o marime echilibrata (nici prea, prea...nici foarte, foarte).......asadar ai un QI situat la linia de demarcatie dintre mediu si slab. (eu ti-as fi zis peste medie, da' ai zis ca acolo doar geniile si cum tu nuuuuuuu.......asta-i viata, bata-i norocu' de acini mamari!). :stars:

Satisfacuta amu? :crazy:

 

Cum pune ea puctu' pe i .... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×