Sari la conținut
Forum Roportal
aime

exista legatura intre sani si inteligeta femeilior!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

se zice ca , cu cat sanii sunt mai mari,cu atat mintea e mai mica (la femei ) ....eu nu prea cred :spiteful:

ps...:inca :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca inteligenta nu tine de sanii, dar cu cat sanii sunt mai mari, femeile obtin anumite favoruri... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deschid acest topic in urma unei intamplari traite de mine azi .Am fost la mall sa-mi cumpar cate ceva ,in parcare doi tipi cu masina tare cu muzica la maxim asa ca baietii cu bani .Intru ,intra si ei nu ma-m uitat cum arata ca chiar nu ma interesau si nici nu-mi pasa de ei .In dreptul cafenelei unul din ei vine in fata mea si-mi spune ca daca nu vreau sa beau o cafea cu ei .Il refuz politicos si plec ,El dupa mine ca totusi daca nu cafea un suc sau alt ceva .IIi spun ca nu si ca sunt casatorita si nu ma intereseaza la care el ca si el e casatorit da ca asta nu ne impiedica sa bem o cafea .Ii spun nu multumesc si ca ma grabesc .Se uita el asa la mine de sus pana jos si zice :,,acum inteleg de ce zice toata lumea ca femeile cu sanii mari au creier cat un bob de mazare",si pleaca.Sincer eu pana acum nu am auzit chestia asta si nici nu inteleg ce legatura are marimea sanilor cu creierul.Femeile cu sanii mici sunt mai intelegente sau care e problema ?E vreun mit legat de asta care circula printre barbati ?Sau tipu sa simtit prea ofensat de refuz si a ziso de la el . Sper ca raspunsurile voastre ma ajute sa gasesc raspunsul

 

Probabil e vorba de o alta varianta de a spune blondele sunt proaste, sau frumoasa si proasta. Nu are rost sa-ti bati capul cu de-astea... probabil ca tipul avea nevoie de o replica...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, exista o legatura intre sini si inteligenta femeilor ... Gitul.

:D :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Probabil e vorba de o alta varianta de a spune blondele sunt proaste, sau frumoasa si proasta. Nu are rost sa-ti bati capul cu de-astea... probabil ca tipul avea nevoie de o replica...

 

Cam pritocesti raspunsul :D

Ti-a luat ceva timp sa ii raspunzi, intrebarea fiind : QUOTE (aime @ Oct 11 2006, 05:58 PM)

 

Ma intreb cum oi avea sanii :D

 

:)

 

P.S. Astept replica ta in 2010 :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×