Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Orgasme multiple la barbati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

exista la barbati orgasm fara ejaculare...e alta traire...dar multe femei se considera "ne-bune"ca nu au priceperea necesara in domeniu...si isi fac multe probleme cu asta..... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se numeste sex continent si se studiaza/simte. Si merita... nu pt performante fizice... ci pentru comuniune, stare sufleteasca, impartasire totala...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am auzit si eu poveste de-astea cu continenta cu sex tantric...inca nu le-am trait ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Merita! SI sa nu-i crezi pe cei care spun ca eo chestie grea si ca trebuie partener special. E nevoie de o altfel de abordare a iubirii deja nascute intre tine si partener.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Merita! SI sa nu-i crezi pe cei care spun ca eo chestie grea si ca trebuie partener special. E nevoie de o altfel de abordare a iubirii deja nascute intre tine si partener.

Ideea fiind că merge cu orice partener? :doh: Era vorba despre orgasme la bărbaţi, totuşi :P Poate dacă eşti partener pasiv :yes: o fi merg

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ideea fiind că merge cu orice partener? :doh: Era vorba despre orgasme la bărbaţi, totuşi :P Poate dacă eşti partener pasiv :yes: o fi merg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
partenerii ? :)

"esti al draq de bun " scuza-mi expresia birjareasca ,dar a fost prima care mi-a venit .auzindu-te mai ca m-as risca odata sa te aud "bolborasind". 8) bine ,bine pe partenerul meu cine se ofera sa-l invete ? :lol:

 

mai... eu iti spun in privat, ca mi-e teama, am o varsta ... deh. :clap:

exista serviciul de mesaje private ! :> mie de ce nu mi-a spus nimeni ? :>

 

Ai pus singe pe rana :o: ...cheia e 'la inceput' - in traducere libera .....multiplu cu aceiasi partenera cu care ai facut dragoste de zeci de ori ? ....nu cred

 

:o:

Asta pentru ca barbatii sint fiintze practice ( nu ca femeile, tari in special (exclusiv) la teorie :clap: )....deci, barbatii prefera sa arata decit sa explice :)

:clap:

(oricind gata sa ajut :P )

domnule "fiintza practica" ce esti nu crezi ca unii sunt inca indragostitzi ca in prima zi de partenera cu care a facut dragoste de zeci de ori ? nu ai intalnit sigur persoana potrivita !nu stii ce pierzi . :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×