Sari la conținut
Forum Roportal
master_codex

Ce-ai face daca ai fi vrajitor?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fac lumea un loc mai bun :( . Iar apoi bat un cui in perete care sa nu poate fi scos si fac o vraja care sa cheme toti forumisti ! Apoi ii promit puterile mele cui scoate cuiul . :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as modifica la mine ce ar fi necesar.

 

Idem.

Dupa care le-as face farse tututror executorilor judecatoresti, sa se lase de aceasta hada meserie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Idem.

Dupa care le-as face farse tututror executorilor judecatoresti, sa se lase de aceasta hada meserie.

Dar ce ai cu ei ?

Este o meseria ca toate altele.

 

Eu, vrajitor ?! :boredom:

 

 

I-as face pe toti gay. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar ce ai cu ei ?

Este o meseria ca toate altele.

 

Nu stiu ce fel de om ar alege de bunavoie o asemenea meserie, de a bate la usile oamenilor si a le confisca bunurile, uneori ce au prin casa, si alteori de a ii evacua fortat. Cred ca e cea mai scarboasa meserie, afara poate de cea de hingher. Am auzit un caz in UK, au luat cadourile de sub pomul de Craciun, ca erau marfa noua si puteau fi vandute mai bine la licitatie.

Daca as fi vrajitor, i-as face pe fiecare sa treaca printr-o situatie imaginara in care sa vina cineva sa le ia lor lucrurile din casa, sau sa le scoata familia pe drumuri. S-ar lecui sa mai ia bani pentru asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu ce fel de om ar alege de bunavoie o asemenea meserie, de a bate la usile oamenilor si a le confisca bunurile, uneori ce au prin casa, si alteori de a ii evacua fortat. Cred ca e cea mai scarboasa meserie, afara poate de cea de hingher. Am auzit un caz in UK, au luat cadourile de sub pomul de Craciun, ca erau marfa noua si puteau fi vandute mai bine la licitatie.

Daca as fi vrajitor, i-as face pe fiecare sa treaca printr-o situatie imaginara in care sa vina cineva sa le ia lor lucrurile din casa, sau sa le scoata familia pe drumuri. S-ar lecui sa mai ia bani pentru asa ceva.

:good:

Eu daca as fi vrajitor, in afara de ce as face prima data ca am spus, te-as pune pe tine in locul aceluia pe care il trimite pe executor.

Asta doar asa, ca sa vezi ce bine e cand iti incalca altii drepturile, si proprietatea.

Iar tu, in nemarginita ta larghete, vei spune.. veniti copii mei..luati-mi tot. :boredom:

 

Lasati-mi doar o lingura! Imi este de ajuns.

 

Luati munca inaintasilor mei, ca eu am o inima mare, si proprietatea mea adevarata este in Imparatia Cerurilor, nu aici pe pamant.

Luati tot !

 

:o:

 

Si mai apoi, m-as mai gandi daca meriti sa te fac la loc. :think:

 

;)

 

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:think: Asta doar asa, ca sa vezi ce bine e cand iti incalca altii drepturile, si proprietatea.

 

Si cand esti un bancher miliardar, si banca executa oameni creduli, pe care i-a incurajat in prealabil sa se imprumute...presupun ca e acceasi situatie.

 

Iar tu, in nemarginita ta larghete, vei spune.. veniti copii mei..luati-mi tot. :boredom:

Lasati-mi doar o lingura! Imi este de ajuns.

 

De ce nu...? Deja mi-ati luat speranta pentru lumea asta. Am sa incep sa scriu cu jesteri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×