Sari la conținut
Forum Roportal
Arcadia@

Profetiile lui Sundar Sing despre Romania?

Postări Recomandate

O avea legatura cu ce s-a descoperit in Bucegi.

Daca nu vine pe dunare , poate iese din munti. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apropo de ceea ce spune acest Sundar in profetiile lui despre Romania, despre distrugere si reconstructie... am avut o senzatie f ciudata intr-o zi. Ma intorceam acasa si inainte de a intra in scara blocului, am auzit o cioara croncanind, si care zbura deasupra (poate asta a declansat un sentiment oarecum normal de pustiu, distrugere, etc.) si in secunda aceea am avut o "viziune" desi e prea mult spus...mai degraba o imagine in genul acelora pe care ni le provoaca amintirile, nu ca si cand as fi fost eu acolo... anyway, in imaginea asta, am vazut totul in ruina. Blocurile erau doar niste ruine erodate si acoperite de muschi... freaky :P

Poate o fi ceva adevar si in viziunea asta... pt. a recladi ceva nou trebuie daramate vechile baze! Who knows!! :P

Cand l-au intrebat pe parintele Cleopa: "Ce va fi dupa ce sfintia ta vei pleca ? " el a zis cu un glas stins :"ziduri, ziduri..." deci numai cladirile, fara oameni in ele. Bomba cu neutroni omoara numai oamenii si-ti lasa cladirile intregi si pomii infloriti ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×