Sari la conținut
Forum Roportal
soarele

Urasc melodia asta! Nu pot s-o mai aud!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

- aia cu nasu' ferchezuit si injumatatit, cream, are o noua melodie care ma scoate din mintiiiiiii! :crazy:

Plus nelipsitu' Ghita pe care-l aud la piata, prin perete la vecini, in masini la prieteni, in alimentara, pe hold la orange, ba chiar si-n aeroport :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PCD Buttons..

Justin Sexyback..

Paris Hilton.. melodia aia a ei.. pe plaja.. n-are nici un dumnezeu.. atat k e fain tipu de langa ea :focus:

Rock this party lu cel de canta World hold on..

si majoritatea din restu mentionate..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca daca mai aud o data "mas que nada" a celor de la black eyed peas o sa innebunesc... pur si simplu e peste tot piesa aia.

 

si sa nu uit... la fel si furaciunea aia a andei adam. m-am saturat de ea. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa fie in regula daca pun si eu un mesaj...

Doua melodii care imi placeau super mult da acuma ma seaca la culme

Eminem vs.Britney Spears-Ooops!Slim Shady did it again

Eminem-Whitout me

Le-am ascultat de vreo 100 de ori :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dj Project-Inca o noapte...sunt pur si simplu terorizata:((..i`m gonna kill my brother :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe mine cel mai mult ma enerveaza chestia aia improvizata pt reclama de la dero: "La caban trei brazi, la cabana trei brazi.." NU POT S-O MAI AUD!!!!!! nu pot s-o sufar si de cate ori o aud ori sting tv-ul, ori mut pe alt post. Who could possibly like that thing ?! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bai astia la mine in clasa m-au tampit cu o melodie pe tel..ceva de genu "si-a murit dumitru..si-a murit in baie..c-o mana pe clantza si-o mana pe coaie.."...la dracu k am invatat tampenia pe de rost...m-apuca crizele dak mai aud scartzaiala asta o data...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bai m-au tampit astia de la mine din clasa cu o melodie tampita pe tel...ceva de genu: "si-a murit dumitru..si-a murit in baie..c-o mana pe clantza ..si-o mana pe coaie.." la dracu ..am invatat tampenia pe de rost..dak mai aud scartzaiala asta o data ma apuk crizele...ar mai fi crazy frog..din categoria tampeniilor stocate in telefoane...

iar din categoria maimutzicilor din romania si nu numai,care isi arata fundu si sanii...sa faca un serviciu omenirii si sa se lase de muzica...k numai muzica nu se cheama ce fac ele...urechile mele chiar sufera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...urechile noastre :friends:..aa..mai urasc Accent...sau cum le zice alora..cu french kissu lor..penibil `domle penibil :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×