Sari la conținut
Forum Roportal
soarele

Urasc melodia asta! Nu pot s-o mai aud!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

aveam doua melodii pe care absolut le-am urat, demult, cand au fost lansate... si nu pentru ca le ascultam eu, ci vecinul de vis-a-vis.

 

una e real2reel - move it am revenit la sentimente mai bune dupa ce am vazut madagascar - in varianta king julien imi place :good:

 

cealalta e ini kamoze - here comes the hotstepper. la fel, acuma mi-a trecut...

 

ah, ba mai era una: shaggy - boombastic :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Shakira - Hips don't lie.

Las Ketchup - Asereje.

 

-- >> astea doua mi-au scos peri albi << --

edit: bine ca s-a terminat mania. ah da, si

O-Zone - Dragostea din tei (Alo? Sunt eu, Picasso, ti-am dat bip; si sunt voinic. GET LOST !!)

Editat de daemon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O-Zone - Dragostea din tei (Alo? Sunt eu, Picasso, ti-am dat bip; si sunt voinic. GET LOST !!)

:stars: Lasa ca m-a salvat melodia aia de vre-o 3 ori ... e buna :P desi am ascultat-o de atatea ori si am cantat-o ... imi e dor acuma de ea :) :good:

On topic : O manea ... "Doua vorbe" :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cand am fost la munte am fost innebunita de unele copchile care ascultau la masina in disperare aceeasi melodie data la maxim De dimineata pana seara! Trident sau Heaven... nush'ce pana mea era... :stars: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma seaca de mor coverurile death/black dupa melodii clasice

exemplele cele mai stresante :cradle of filth-hallowed be thy name, six feet under-tnt, children of bodom-aces high :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din muzica internationala nu imi vine una in minte pe care sa o urasc cu adevarat...insa de la noi ii pun repede aici pe fizz cu toate creatiile lui si, poate, pe primul loc, pe una de nu mai stiu cum o chema... insa canta prostia aia de piesa cu "ASTA E TRAMVAIUL 4, NIMENI AICI NU-SI FACE PATU'...." Valeu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma aduce la capatul nervilor Beyonce. E peste tot, si nu stie sa cante.E oribil, e una dintre putinele "vedete" care te pot face sa iti spargi televizorul cu un aparat radio. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×