Sari la conținut
Forum Roportal
soarele

Urasc melodia asta! Nu pot s-o mai aud!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu-mi place de argetinianca aia, cum o cheama, aia ce canta "hai cu noi"

N-are saracuta nici sare nici piper, parca e o tarancuta ce vinde rosii in piata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Justin TimberLAKE - Sexy Back

 

CEA MAI DE KKT MELODIE CARE AM AUZIT-O VREODATA SI MAI E SI IN TOP10 DOAMNE CUM POATE SA-i PLACA CUIVA MELODIA AIA DE KKO IN CARE REPETA 2 CUVINE 3 MINUTE SI SUNT SI ALEA DE KKT h8bdsaydg7g1276565dafs65db6as5d6asfd6a5sdsa5bsadassa

ACEASTA MELODIE TREBUIE INTERZISA PRIN LEGE!!!!

SAME FOR AIA CU BUTOAIELE CUM PLM II CHEAMA CA NUMI VINE ACU CU MELODIA "NEVER" FSCKIN' IDIOT SONGS.

 

Scuzati limbajul dar chiar ma scot din minti aceste melodi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Justin TimberLAKE - Sexy Back

mie-mi place melodia asta...inca, dar peste ceva timp sigur nu-mi va mai placea.

ce nu pot eu sa sufar e IUBIRE de la 3rei sud-est. geeeezzz, in fiecare dimineata cand ma trezesc ii aud pe aia cu iubiiiiree... :oops: groaznic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
rihanna - unfaithful

 

daca o mai aud pe fatuca asta vaitandu-se ca-i proasta, o sa fiu eu un murderer :lazy:

:yes:) piesa e chiar dulce doar k provoaca dependenta...dupa ce o auzi te apuci si tot fredonezi prin casa sau pe strada :P a fost dragutza cand a aparut si cred k multe fete care isi inselau prietenii se regaseau in ea ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, e misto unfaithfull.

pe langa timberLAKE cu melodia lui de tot kktu.. :drag:

vrei sa zici ... pe langa timberlake cu MELODIILE lui de tot kktu :yes: nu stiu nici una care sa imi placa de la omul ala....aaaa....ba da....poate signs cu snoop dogg imi placea pe vremuri dar deja si aia ma cam exaspereaza.... oricum...si aia imi placea doar pt k e cu snoop dogg...k el e imitatie nasoala a lui michael jackson :flirt: in orice caz....ma cam satur repede de piese :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca mai aud de ghita fac cu nervii.

eu inteleg ca industria muzicala romaneasca e sublima, dar lipseste cu desavarsire, deci nu produce nimic si in consecinta difuzam ce-avem.

inteleg ca pavel a inteles ca nu are voce si ca cinci melodii de acelasi fel nu dau la fel de bine ca una.

inteleg ca vrea sa produca bani in continuare.

inteleg ca fata e draguta si simpatizata.

inteleg ca nu exista subiecte in presa romaneasca altele decat ghita si in consecinta se supramediatizeaza becali si cleopatra.

 

ceea ce nu inteleg este cum un parinte poate fi atat de iresponsabil incat sa isi vanda copilul pe bani, fie ei si multi. stiu ca se practica. dar nu inteleg de ce este aprobat public acest lucru in acest caz si chiar incurajat. si cel mai putin inteleg de ce trebuie sa imi fie violentat mie auzul pe toate canalele posibile si imposibile de aceeasi poezie de o strofa recitata cu voce de copil. si-a pierdut demult farmecul. acuma e doar enervanta. a trecut si poanta cu nicolita si nu a mai ramas nimic...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy:

 

dupa meciul real madrid - steaua, in care banel nicolita a marcat un autogol, a circulat un mass pe yahoo messenger care suna cam asa:

 

mesaj de la cleopatra stratan: nicolita, te astept la cealalta portita!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×