Sari la conținut
Forum Roportal
beggar

Avem colectionari?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu colectionez monede de tot felul... romanesti, straine, mai vechi sau mai noi. Cea mai veche e o moneda austro-ungara din 1830 si...ceva :lol:

Si mai pastrez la loc de cinste cateva serii de surpize de la gume Turbo, adunate in copilarie...era o intreaga afacere intre copii cu surprizele alea...ce vremuri... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

colectionez agende :- cea mai veche e din 1960 ..nu's chiar asa vechi da pe cele pana in 1994 le'am luat de la mama mea k eu eram prea mik sa pot sa le "colectez";) si mai colectionam k acum m'am lasat de "meserie":P) capace de la sticle de bere din toata tara...pe unde ma duceam colectionam de la magazine :P ce timpuri :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand eram mai mica colectionam timbre acum am mai crescut m-am apucat de fumat si colectionez brichete

Te rog lasa-te de fumat si ai sa colectionezi ani sanatosi de viata!

Daca revi la timbre sunt dispus sa fac schimb cu tine.

Eu sunt colectionar de Clasice Romanesti,daca te lasi de fumat te ajut sa-ti faci o colectie pe orice tema vrei tu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, carti, muzica, filme, reviste, parfumuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu colectionez monede de tot felul... romanesti, straine, mai vechi sau mai noi. Cea mai veche e o moneda austro-ungara din 1830 si...ceva :flirt:

Si mai pastrez la loc de cinste cateva serii de surpize de la gume Turbo, adunate in copilarie...era o intreaga afacere intre copii cu surprizele alea...ce vremuri... :D

 

a mea cea mai vece e un dinar roman imperial :roll:

 

colectionez sevetele, monede, sticle de parfum, fotografii vechi si carti vechi :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am o super colectie de timbre si o colectie de monede. Acum colectionez si sticlutele mici de parfum ( au maxim 6 cm ) care au forme cat mai frumoase. :o:

Editat de ChrisTinA_WhisperWind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

discuri.

prin studentie imi dadeam (mai) toti banii pe ele. pot sa ma laud cu citeva led zeppelinuri, pink floyduri si 1 doors originale :focus:

uneori le mai ascult pe bunul si batrinul meu tesla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×