Sari la conținut
Forum Roportal
monique

Ce a mai stricat azi? :)

Postări Recomandate

Si Monique a omis sa iti spuna, Lulu, ca e fana pisici :) . Ca si mine :)

 

Cred ca se observa din avatar... :evil: :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da :dee papa masline. Si sa vezi cum mai miorlaie si ce tumbe face ca sa ii mai dai. E o nebunie. Al meu nu mananca yogurt insa ii place branza topita si cafeaua.

 

Din cele doua pisici ramase in tara una e fan de masline, ardei copti si branza iar cealalta se da in vant dupa dulciuri: inghetata, ciocolata si porumb fiert.

 

Tin sa precizez ca si cea cu maslinele consuma ciocolata, dar numai alba. ::roll::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da :dee papa masline. Si sa vezi cum mai miorlaie si ce tumbe face ca sa ii mai dai. E o nebunie. Al meu nu mananca yogurt insa ii place branza topita si cafeaua.

 

Din cele doua pisici ramase in tara una e fan de masline, ardei copti si branza iar cealalta se da in vant dupa dulciuri: inghetata, ciocolata si porumb fiert.

 

Tin sa precizez ca si cea cu maslinele consuma ciocolata, dar numai alba. ::roll::

 

Intrebare: de cind porumbul fiert face parte din categoria dulciuri? :? :socca: :arrow:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da :dee papa masline. Si sa vezi cum mai miorlaie si ce tumbe face ca sa ii mai dai. E o nebunie. Al meu nu mananca yogurt insa ii place branza topita si cafeaua.

 

Din cele doua pisici ramase in tara una e fan de masline, ardei copti si branza iar cealalta se da in vant dupa dulciuri: inghetata, ciocolata si porumb fiert.

 

Tin sa precizez ca si cea cu maslinele consuma ciocolata, dar numai alba. ::roll::

 

Intrebare: de cind porumbul fiert face parte din categoria dulciuri? :? :socca: :arrow:

 

Nu prea face parte, dar ala la conserva e cu zahar. :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun ce face dragul de Coco mai nou... ne-am schimbat usa de la intrare, iar scumpul de el mananca tencuiala acum... cand pleaca din dormitor stim unde il gasim... mai ia si el o gura de nisip... ::roll::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am un catelus boxer de 40 de cag..dar inca nu a stricat nimic...si are 5 ani....in fine...ca am gasit ceva ce a facut.era mai mic si a facut pisu pe parchet..si sa-a umflat parchetul dar nu mult..putintel....dar de atunci e baiat cuminte.. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pisicile mele nu strica obiecte, dar se urca pe masa ca sa sara la canarii mei !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×