Sari la conținut
Forum Roportal
monique

Ce a mai stricat azi? :)

Postări Recomandate

Ca sa nu fim off-topic: Dar animalutele tale ce au stricat? Nu fac nazbatii??

 

 

Off-topic: rebranding la avatar :cry:

 

Ba da, fac galagie si mizerie pina aproape ca ii aruncam pe fereastra... dar de stricat nu strica nimic. Doar sint inchisi in cusca... ::): Nici nu sint prea doritori sa iasa, asa ca...

 

PS Acum este avatarul corect, atunci cind m-am inregistrat nu am reusit sa il incarc. Se pare ca acum merge... :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mdeh, iti imaginezi o pisica rujata?? LOOOL

Pe de alta parte, monique, poate Coco al tau dorea sa ramana singur in apartament, cine stie ce chef planuia sa faca?!! :cry:

Dar stiu deja cum este o pisica rujata, nu mai este nevoie sa imi imaginez asa ceva! ::):

 

Probabil... cred ca avea de gand sa cheme toate vrabiutele din cartier...  ::):  ::):  ::):  Gugustiucii si pescarusii nu, pentru ca ii e frica de ei... cred ca sunt prea mari pentru el...  :)

 

Ai pus-o! Te-ai pricopsit cu un Coco fustangiu si nu ai cum sa il dezveti de asa... ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar stiu deja cum este o pisica rujata, nu mai este nevoie sa imi imaginez asa ceva!  ::cry::  

 

Sigur stii?

 

 

Dar cum arata o pisica vopsita stii? Vopsea cineva usa de la intrare si ei i sa-a parut ca maroniul se asorteaza cu blanita ei neagra. Dupa care distractie: diluant, apa si tot ce se putea.

Cea mai draguta era privirea ei complet inocenta si mirata :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hei, sa va povestesc si eu ca mi-am gasit motanul in frigider. Se urcase acolo dupa masline, in timp ce eu la-am lasat deschis pentru ca voiam sa il dezghet si sa-la spal. (frigiderul)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spider, motanul tau papa masline? Asta e tare!

 

Pisica mea, mai nou prefera iaurtul cu fructe - inclusiv visine!! De ciocolata nu mai spun:) Asa ca, trebuie sa impartim desertul

:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da :dee papa masline. Si sa vezi cum mai miorlaie si ce tumbe face ca sa ii mai dai. E o nebunie. Al meu nu mananca yogurt insa ii place branza topita si cafeaua.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai pus-o! Te-ai pricopsit cu un Coco fustangiu si nu ai cum sa il dezveti de asa...  ::cry::

 

E nu... il castrez! ::): ::): ::): Sa vezi atunci sow!! :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumoase sunt nazdraveniile facute de animalute dupa un tip, cand iti trece supararea ::): ::): ::): .

 

Pisica mea tocmai a facut o dracovenie mai mare ca ea!! :socca:

sa-a dus in sufragerie, cu gandul sa iasa pe balcon, usa fiind inchisa si jaluzelele trase, a incercat sa isi faca loc printre jaluzelele verticate si .........sa-a incurcat in ele de mi-a luat 15 min sa o scot de acolo, a trebuit sa demontez jaluzelele sa o scot. :cry:

 

Dar tot raul spre bine ::): ::): ::): Acum am vazut ca fuge de rupe pamantul daca aude zgomotul ce se produce la trasul jaluzelelor ::): ::): ::): ::): ::): . Cred ca sa-a invatat minte ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Testat mata Blacca:

 

Luat 1 buc. borcan cu masline

Luat 1 buc. maslina din borcan- verde, umpluta cu ardei

Luat pisica

Pus maslina sub botul pisicii

Uraaa: functioneaza.

 

E lesinata dupa masline. Multumesc fetelor de pont, acum am sa o pun la regim vegetarian, doar e post, nu...??? ::cry:: ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×