Sari la conținut
Forum Roportal
monique

Ce a mai stricat azi? :)

Postări Recomandate

desi iubesc pisicile foarte mult...eu am un soricel...si un catel..:)....credeti-ma ca relatii tensionate exista si intre ei doi..nu trebuie neaparat existe o pisica..:)...cat despre stricaciuni..intr-o zi cand catelul alerga soricelul prin casa :))...au daramat o chestie pe care stateau niste paharute..atat de dragute..pe care tocmai mi le cumparasem...mi-a parut atat de rau..dar a fost atat de funny faza incat nu a meritat sa am supar... :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Al meu e singur si tot face stricaciuni... spre exemplu, acum vreo cateva zile mi-a ros o carte... cred ca simtea nevoia sa-si ascuta ciocul... acum mananca... se pregateste de culcare si trebuie sa-i ajunga pana maine ca nu-i place sa doarma cu gusa goala... ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un papagal perus, pe numele lui, Coco :) :) :)

 

PS: Bine ai veni pe roportal, Lulu! :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

merci..vai ce prietenosi sunteti...

ah ce dragut..am si eu unu dala:)...lam gasit la ghena intro dimineata si mia fost mila de el..nu preami plac mie pasarile...dar...nu pot nici sal dau..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vai, ce oameni pot lasa o astfel de fiinta la ghena!? :) Daca te hotarasti totusi sa-la dai, ai grija cui i-la dai... o persoana care iubeste animalele... oricum, sa-ti traiasca! Si el, si catelul, plus soricelul... :) :) :evil:

PS: Daca ai nevoie de vreun sfat, nu ezita sa ma intrebi... si yo am intrebat in drepata si-n stanga la inceput... acum ma pricep destul de bine la papagali perusi... :) :) :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tocmai pentru ca nu voi mai stii ce se intampla cu el nu vreau sal dau...prefer sa moara la mine..de orice dacat sal dau..e ca si cum las arunca...si daca ar pati ceva la pers respectiva ma simti si mai vinovata...merci..si tie sati traiasca...si sure..daca e ceva intreb...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×