Sari la conținut
Forum Roportal
m1run1k

In Viena cu voi!

Postări Recomandate

ai trecut cu autocarul ? :nep:

Am fost cu avionul :focus: daca chiar te intereseaza ...

am stat sa vad cum e si nu mi-a placut ... asa ca am decis sa schimb tara :flowers: :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca are rost sa compar viena cu parisul de craciun pentru ca vorbim de doua culturi absolut diferite. fiecare are farmecul ei.

Alina, OZone ti se va parea parfum, eu am ajuns in primul district la un party pe vapor si am auzit manele...!!! si le placeau la toti pana le-am tradus versurile ca mie mi se facuse rau :nep:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost cu avionul :tease: daca chiar te intereseaza ...

am stat sa vad cum e si nu mi-a placut ... asa ca am decis sa schimb tara :focus: :flowers:

daaaa.... :nep:

asa e, sigur. :flowers:

si-au dat seama ce-au pierdut ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca are rost sa compar viena cu parisul de craciun pentru ca vorbim de doua culturi absolut diferite. fiecare are farmecul ei.

Alina, OZone ti se va parea parfum, eu am ajuns in primul district la un party pe vapor si am auzit manele...!!! si le placeau la toti pana le-am tradus versurile ca mie mi se facuse rau :flowers:

mai am luat melodia de la o-zone ca semn rau si mi-am facut bagajele si am plecat ... aa si in hotel era si jiji becali :flowers: ... tot semn rau era si ala :nep:

Editat de ClassicAlina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
jiji becali, piaza rea :nep:

la ce hotel era asta btw?

pai cred ca se numea bristol sau ceva de genul... dar eu nu am stat acolo .. am stat langa cel de la aeroport :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai si tu cum ai ajuns de la hotelul de la aeroport (unul dintre multele) tocmai la bristol? daca spui ca ai plecat.. inseamna ca asa de repede n-ai disparut.

oricum btw, bristolul e preferat de multi bisnitari si si-a cam pierdut din faima :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×