Jump to content
Forum Roportal
Ma'at

N-ati putea trai fara...?

Rate this topic

Recommended Posts

Fara ce produs cosmetic n-ati putea trai?Eu cred ca fara mascara si poate si fara un ruj bun.

N-as putea rezista fara rujul Max Factor (care rezista intraga zi )

eh, as putea trai si fara, dar daca as avea voie sa folosesc un singur lucru as opta pentru dermatograf

eu n-as putea trai fara crema de noapte, cea de zi, cea hidratanta, fardul, oja, rujul, mascara, creionul pentru contur, ascutitoarea, geanta de cosmetice, fardurile, lotiunea demachianta ... mai sunt ? :jester:

• Upvote 1

Fara ce produs cosmetic n-ati putea trai?Eu cred ca fara mascara si poate si fara un ruj bun.

Putem trai si fara, dar fara parfum, nu. Cred ca traim mai bine cu putin machiaj care ne evidentiaza frumusetea! :jester:

eu n-as putea trai fara crema de noapte, cea de zi, cea hidratanta, fardul, oja, rujul, mascara, creionul pentru contur, ascutitoarea, geanta de cosmetice, fardurile, lotiunea demachianta ... mai sunt ? :jester:

Mai sunt mai si inca multe: crema contur pentru ochi, fond de ten, pudra, fard de obraz, lotiune tonica, lapte de corp, exfoliant pentru fata, cel pentru corp etc :jester: