Sari la conținut
Forum Roportal
m1run1k

In Viena cu voi!

Postări Recomandate

so, organizam intalnirea aia? :doh:

Cu cea mai mare placere..Eu ma intorc chiar pe 1 aprilie :doh: (nu e pacaleala).Stau in Baden daca stii pe unde este..Imi este foarte usor sa vin in Shopping City..In Viena nu m-am avantat niciodata singura cu masina caci nu o cunosc deloc bine...si nu prea imi place sa ma ratacesc :beee: Tinem legatura pana atunci,o seara frumoasa sa ai :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sweet_jasmine: ok atunci vorbim cand te intorci si organizam intalnirea, sa ai distractie faina! :doh:

 

Shur'tugal: sorry, chiar ai dreptate :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sweet_jasmine: ok atunci vorbim cand te intorci si organizam intalnirea, sa ai distractie faina! :tease:

 

Shur'tugal: sorry, chiar ai dreptate :yahoo:

Mmaja ti-am trimis de cateva zile un mesaj personal :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu ti-am raspuns :flirt: nu ai primit?

Nu am primit nici un mesaj privat de la tine :giveheart: De mers imi merge mesageria privata,chiar ieri am primit niste mesaje de la niste utilizatori.Iti mai trimit inca un mesaj privat,poate de data asta am noroc :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa mergem la Viena cand aveam Viena noastra, Aradul ;multi turisti care vin dinVEST compara Aradul (ma refer strict la cladirile vechi care au o valoare nu ghetourile comuniste) cu Viena.

Editat de Clinho

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceau HellenaJ, am o rugaminte la tine.

Vrem sa mergem in Viena pe la inceputul lui Septembrie sa vizitam Schonbrunn, gradini samd si din cate am inteles tu locuiesti pe langa Viena, nu?

Rugamintea ar fi daca ai ceva cunostinte in domeniul hosteluri, moteluri sau orice cazari care sunt mai lesne. Am fi 4 persoane si perioada ar fi 6 sept - 10 sept.

 

Merci mult!

 

Mircea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Am fost si eu de curand in Viena, nu stiu cum poate sa spuna cineva ca nu i-a placut si ca nu mai are farmec. In primul rand, se simte si se vede gradul de civilizatie, chiar merita felicitari vienezii ca au rezistat dupa invazia estica!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×