Sari la conținut
Forum Roportal
qusay

Prejudecati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

bun , sa va spun cea mai stupida si tampita prejudecata pe care am auzit-o! fostul meu prieten ma saruta tot timpul cu cu ochii deschisi si nu imi placea ma simteam super aiurea, parca se holba la mine! si odata mi-am facut curaj si i-am spun "ce-ar fi sa incerci sa ma saruti cu ochii inchisi?" raspunsul lui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bun , sa va spun cea mai stupida si tampita prejudecata pe care am auzit-o! fostul meu prieten ma saruta tot timpul cu cu ochii deschisi si nu imi placea ma simteam super aiurea, parca se holba la mine! si odata mi-am facut curaj si i-am spun "ce-ar fi sa incerci sa ma saruti cu ochii inchisi?" raspunsul lui
Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si asta normal ca nu-ti place. Si nu place in general. Dar .. poate fi la fel de sincer ca atunci cand faci amor si iti privesti partenerul in ochi si vezi altceva decat vedeai in mod obisnuit. Numai ca de obicei sarutul e preludiu iar in preludiu nu ai starea extatica pe care o ating indragostii in amorul fizic, cand privirea in ochi ni se pare normala si chiar o cautam, ca pe o ancorare in celalt, ce permite un mai profund schimb .. in deplina siguranta pe care o simti cand esti cu el/ea.. si cand privind in ochii vrei sa-l/o asiguri ca esti total deschis, acolo complet, in ce se intampla...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu personal nu pun accent prea mult pe banii....si orikum las iubi si ku sau fara banii....pt k dak nu ar avea baniii...am fii construit impreuna tot ce neam fii dorit.......si mc k miai pus intrebarea...

Dupa cum ai si spus"nu pun accent prea mult",deci pui accent si pe bani?Daca ar putea iniam sa se indragosteasca la comanda mai era ,dar asa..........iubirea nu cauta la bani,la sex,la nationalitate,la religie,la varsta,la situatai materiala............ea doar apare..........si bien gandesti ca daca nu ati avea bani ati construi impreuna ca asa as face si eu.......... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bun , sa va spun cea mai stupida si tampita prejudecata pe care am auzit-o! fostul meu prieten ma saruta tot timpul cu cu ochii deschisi si nu imi placea ma simteam super aiurea, parca se holba la mine! si odata mi-am facut curaj si i-am spun "ce-ar fi sa incerci sa ma saruti cu ochii inchisi?" raspunsul lui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm da. dar se spune , si este virifcata treaba , ca in momentul cand unul din simturi este amortit .. inc azul nostru ochii inchisi se accentueaza celelalte.. si atunci nu simti mai intens sarutul daca inchizi ochii? barbatilor le place sa priveasca :yes: da . e drept dar. ei privesc in perspectiva.. nu cred ca este cea mai mai potrivita privire posbila la distantza de 10 cm de celalat :()

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bun , sa va spun cea mai stupida si tampita prejudecata pe care am auzit-o! fostul meu prieten ma saruta tot timpul cu cu ochii deschisi si nu imi placea ma simteam super aiurea, parca se holba la mine! si odata mi-am facut curaj si i-am spun "ce-ar fi sa incerci sa ma saruti cu ochii inchisi?" raspunsul lui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apreciază-l măcar pentru inocenţă :D :lol:

Pe la a cincea prietenă, n-o să mai creadă asta. :o:

 

P.S. Realitatea e că şi pe mine mă enervează săruturile cu ochii deschişi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×