Sari la conținut
Forum Roportal
Al3xx

Cat rezista femeile fara sex ?!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

femeile rezista destuuul ( desi nu am inteles exact ce-ai vrut sa spui..fara iubit ..fara..in fine) ideea e ca intr-o relatie stabila ( nu vad altfel de sex decat intr-una de asta..stabila ) cred ca mi s-ar pare fff ciudat sa nu fac sex in fiecare zi ..as intra la banuieli

 

eu am la activ vreo doi ani fara sex ... :stars: nu aveam cu cine

 

dar am avut o prietena care din acceasi lipsa de sex doctorul i-a prescris ceva pastile ..problema era ca mental ei ii mergea f bine si fara sex ..dar corpul ei nu era de acord..

 

ptr mine ( ca nu vb in numele femeilor) sexul e foarte strans legat de iubire ..si cum iubirea e cam rara... 8)

uite asa "rezistenta" fara sex are valoare mai mare decat a barbatilor

 

acum va las ...ma bag la somn ..am scris multe in prima zi ..si chiar imi pare bine ca v-am gasit :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar am avut o prietena care din acceasi lipsa de sex doctorul i-a prescris ceva pastile .. problema era ca mental ei ii mergea f bine si fara sex ..dar corpul ei nu era de acord..

 

 

 

Stiu ca n-am nici o problema mentala ca-mi cecuiesc si creierii regular cu MRI insa nu pot sa inteleg fraza de mai sus !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Raspunde la intrebarile de mai jos:

1. Cat de mult iti place sexul. (senzatiile traite)

2. Cat de mult te excita cel cu care traiesti.

3. Cat de des o faceti.

4. Cat de des ti-ai dori sa o faceti.

 

Si-ar mai fi, dar sunt de ajuns si astea. Nu e nevoie sa raspunzi pe forum, ci doar pentru tine.

Nu mai garanta. :D

 

O femeie ce isi cunoaste propria sexualitate, nu are prejudacati, nu-si face probleme pentru toate tampeniile din lume, de gura lumii... o va face atunci cand simte nevoia, cu cine ii place.

 

da....suntem diferiti!eu imi cunosc limitele..:stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca n-am nici o problema mentala ca-mi cecuiesc si creierii regular cu MRI insa nu pot sa inteleg fraza de mai sus !!!

 

ok..eu de exemplu dupa perioade fara ,am dureri mari de cap...(daca nu ai trecut prin asta , bravo tie,poate nu intelegi )

in cazul meu sexul face parte din "iubire" daca nu-i ..nici sex nu-i ...insa fiziologic ...corpul cere ...ce naiba!? barbatii folosesc scuza asta tot timpul!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Las-o dracu' de prejudecata si de proprie sexualitate, nu are nici o treaba cu cat poate sta o femeie fara sa faca sex. Aici nu se discuta despre gura lumii, se discuta despre cat rezista o femeie sa faca sex.

Heidy, avem pretentii de la tine.

Cat poate rezista o femeie? Depinde de femeie, de cat de puternica mental este ea. A zis cineva mai sus ca fiziologic, corpul isi cere drepturile... daca poate sa se controleze.. bravo ei. Eu nu vreau sa ignor asta. Cand am chef o fac. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aveti un iubit,prieten sau sot . Cat rezistati fara a face dragoste/sex cu el ?!? :yahoo:

231 zile, 47 ore şi 23 minute

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dupa cum se manifesta multe din ele......rezista mult

dar cu ce costuri????????

 

pai nu o costa nimic, o femeie cand iubeste, timpul degeaba cerseste :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×