Sari la conținut
Forum Roportal
Al3xx

Cat rezista femeile fara sex ?!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am avut sotul plecat in statele unite timp de trei luni de zile...si am rezistat. va merge din nou la toamna, dar pentru un an si voi rezista si atunci...si stiti de ce? pentru ca il iubesc si nu concep sa simt cu alticineva aceleasi lucruri pe care le simt cu el...

dar Al3xx, cam ambigua formularea ta... cum adica sa reziste, dar nu voit, fara ambitii sau lipsa partenerului...pai daca astea trei situatii nu exista, de ce naiba sa ne abtinem?....asta nu pot sa inteleg. :spiteful:

aaaaa, sau ar mai fi un motiv....ca nu poate el...dragul meu atata timp cat are zece degete si-o gura si stie ce sa faca cu ele nu vad cum impotenta ar putea afecta relatia...totul se invata, daca e nevoie

tu insa trebuie sa ne lamuresti in care caz ar trebui femeile sa reziste fara sex... :yahoo:

Daca in avatar e poza ta si iti pleaca barbatul pentru un an de zile anunta-ne si pe noi pe ce data pleaca mai exact.Pun pariu ca nu mai rezisti un an.Am uitat sa te intreb daca te mas.....?

 

Bey sa fie....

 

Pe ce forum am nimeri frate. Toate o fac in fiecare seara .... :spiteful:

Dar nu o fac cu tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica nu este asa la toata lumea?!?

 

NU e ... :D

 

Dar nu o fac cu tine

 

Nici nu trebuie. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[buna!daca ai un prieten,iubit,sot sau amant nu vad de ce ar trebui sa stai fara.dar daca ai intrebat eu zic ca si pt noi si pt ei ar trebui sa fie la fel.ei sustin ca nu pot sta prea mult fara.eu zic ca e doar un motiv sa insele.:flowers: eu cel mai mult am stat fara sa fac sex 3 luni fara sa imi impun eu asta.asa s-a intamplat.dar nu am o limita de timp.sustin si sunt sigura ca pot sta atat cat vreau fara sa fac sex.:yes:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers: trei luni am rezistat.... fara sa ma chinui.... oare ce a fost in capul meu? :yes: mi se pusese pata pe barbati?....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sinceri sa fim, la capitolul abstinentza sexuala, mancam bataie de la femei! :yes: Cu toate defectele lor, la faza asta... unele lucruri le scapa, dar la absitentza si orgolii sunteti cele mai bune! :flowers: Nu se poate estima cat, fiecare rezista cat poate si cat vrea Dzeu, dar, in general, rezista mult mai mult decat noi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai bine de un an ... dar chiar nu am simtit nevoia ... acum as face'o in fiecare zi, dar ... ne omoara distanta, delegatiile ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sinceri sa fim, la capitolul abstinentza sexuala, mancam bataie de la femei! :yes: Cu toate defectele lor, la faza asta... unele lucruri le scapa, dar la absitentza si orgolii sunteti cele mai bune! :flowers: Nu se poate estima cat, fiecare rezista cat poate si cat vrea Dzeu, dar, in general, rezista mult mai mult decat noi!

rezista mai mult, dar cu anumite consecinte asupra comportamentului lor.

cunosc cateva (1, 2) si eu zic ca s-au cam dereglat,in primul rand se irita foarte usor si aiurea si lista poate continua cu catea probleme

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile rezista mai mult decat barbatii, parerea mea. :yes: Acum poate ca depinde si de interesele pe care le ai, daca sunt spirituale, materiale, fizice :spiteful: , intelectuale, etc...

Si depinde si de iubirea pe care o ai fata de partener :dance3:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×