Sari la conținut
Forum Roportal
SweeT_CanDy

Femeie maritata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

..............

Pai, al meu, daca nu ma imbrac cu decolteul la vedere imi face observatie!!!!!!!! A nu se interpreta ca-mi spune el ce sa imbrac, doar sugereaza. Daca i-a placut de mine atunci, unul din lucrurile care l-au atras a fost tinuta, nu una de cocota ci doar sexi, acum tot asa ma vrea. Si chiar n-a sarit nimeni pe mine din cauza de tinuta vestimentara. O sa ma repet: e vorba de ATITUDINE.

Există o anumită respectabilitate pe care trebuie să o afişeze o femeie. Indiferent dacă vestimentaţia e sau nu sexy. Dar există bărbaţi care vor să fie apreciaţi / invidiaţi pentru "achiziţia" lor. Iar o femeie ar trebui "să se prindă" atunci c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a cui? ... a ta , sau a lor ?

:ro:

 

waw... adica o femeie, dupa casatorie nu mai e femeie? ... a, scuzati , e doar nevasta ... am uitat !

 

fiecare este liber sa-si exprime propia-i personalitate asa cum doreste si crede de cuviinta... chiar si o femeie !

măcar nu mai cita omule... comentariul matale e vav de ... altceva dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De-acord cu tine, dar dacă ai o fustă cu 5 cm. deasupra genunchiului, acel şliţ de 30 cm. te poate face să renunţi la ciorapi, ca să nu se vadă banda. Dacă foloseşti ciorapi cu bandă, devine o vulgaritate, dacă renunţi la ei, este o frivolitate :) "Din această dilemă nu puteţi ieşi". Am zis. :ro:

de ciorapi fara banda sunt convinsa ca ai auzit. :roll: si de slituri petrecute, care nu lasa mare lucru la vedere cand pasesti :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fac foarte bien diferenta intre a fi vulgara si a fi sexy, cel putin eu asta cred... nu mai tin minte dar cred ca am scris undeva ca eu personal nu port buricul afara si nu port fusta. Nu purtam nici inainte si nu o sa port nici acum. Si nu stiam ca si decolteul intra la categoria "vulgar" :ro:

Decolteul nu intră automat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ciorapi fara banda sunt convinsa ca ai auzit. :) si de slituri petrecute, care nu lasa mare lucru la vedere cand pasesti :ro:

Cred că am reuşit să mă fac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:focus: :)

Rad de nu mai pot...

Depinde si de educatie..daca o doms'oara inainte de nunta era vulgara...cu greu isi va schimba tinuta dupa nunta...iar cel care a luat-o dezbracata...sa fie sanatos...asa o va pastra :ro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aici te contrazic putin. n-are a face cu cat de fix este, ci din ce material este confectionat. :ro:

Presupun că ai dreptate. E o chestiune oarecum "tehnică", pe care n-am de unde s-o ştiu prea exact. Eu am văzut efectele, iar cauzele le-am presupus doar.

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Presupun că ai dreptate. E o chestiune oarecum "tehnică", pe care n-am de unde s-o ştiu prea exact. Eu am văzut efectele, iar cauzele le-am presupus doar.

erai preocupat de efect, ca sa mai observi cauza :focus: in general dantela si materialele subtiri mulante, necaptusite corespunzator, dau acel efect :ro: ia sa fi atent :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×