Sari la conținut
Forum Roportal
SweeT_CanDy

Femeie maritata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa ce te mariti cauti sa ramii curata si ingrijita dar nu mai umbli cu buricul gol si cu tzitzele pe afara.Se presupune ca trebuie sa ai o tinuta mai decenta,mai serioasa.O tipa care isi expune toate formele cautind sa provoace poftele barbatilor din jur transmite deja un semnal:vino ,abia astept ,sa-mi vorbesti!

 

 

asta e parerea ta... garderoba mea nu s'a schimbat cu nimic de cand m'am maritat... intr'adevar nu purtam nici inainte buricul gol... dar blugii stramti si decolteurile adanci au ramas. Cred ca prin altceva se transmit acele mesaje... "poftele" barbatilor? pai cum asa? nu te poti controla....? sau..... duci lipsa? :D NU mi'as schimba hainele pt nimic in lume, asa sunt eu, asa am fost mereu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa ce te mariti cauti sa ramii curata si ingrijita dar nu mai umbli cu buricul gol si cu tzitzele pe afara.Se presupune ca trebuie sa ai o tinuta mai decenta,mai serioasa.O tipa care isi expune toate formele cautind sa provoace poftele barbatilor din jur transmite deja un semnal:vino ,abia astept ,sa-mi vorbesti!

:crazy: ..deci, dupa ce ne maritam ne punem baticul in cap si purcedem la facut copchii :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D ..deci, dupa ce ne maritam ne punem baticul in cap si purcedem la facut copchii :D

 

In unele religii :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa ce te mariti cauti sa ramii curata si ingrijita dar nu mai umbli cu buricul gol si cu tzitzele pe afara.Se presupune ca trebuie sa ai o tinuta mai decenta,mai serioasa.O tipa care isi expune toate formele cautind sa provoace poftele barbatilor din jur transmite deja un semnal:vino ,abia astept ,sa-mi vorbesti!

 

Haida, de... :focus:

 

Cum poate gandi cineva asa??? Adica fetele trebuie sa-si arate formele doar pentru a-si gasi barbat??? Iar dupa casatorie.... sa se imbrobodeasca ca araboaicele??? :ro:

 

Pai, al meu, daca nu ma imbrac cu decolteul la vedere imi face observatie!!!!!!!! A nu se interpreta ca-mi spune el ce sa imbrac, doar sugereaza. Daca i-a placut de mine atunci, unul din lucrurile care l-au atras a fost tinuta, nu una de cocota ci doar sexi, acum tot asa ma vrea. Si chiar n-a sarit nimeni pe mine din cauza de tinuta vestimentara. O sa ma repet: e vorba de ATITUDINE.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haida, de... :focus:

 

Cum poate gandi cineva asa??? Adica fetele trebuie sa-si arate formele doar pentru a-si gasi barbat??? Iar dupa casatorie.... sa se imbrobodeasca ca araboaicele??? :ro:

 

Pai, al meu, daca nu ma imbrac cu decolteul la vedere imi face observatie!!!!!!!! A nu se interpreta ca-mi spune el ce sa imbrac, doar sugereaza. Daca i-a placut de mine atunci, unul din lucrurile care l-au atras a fost tinuta, nu una de cocota ci doar sexi, acum tot asa ma vrea. Si chiar n-a sarit nimeni pe mine din cauza de tinuta vestimentara. O sa ma repet: e vorba de ATITUDINE.

 

da de atitudine.

 

Nu zic precum arăboaicele că de suntem ... atei deacuma ... ne aliniem şi noi la UE... dar nici să se observe labiile prin pantaloni... e o diferenţă intre o femeie cu ţinută atrăgătoare (o fustă mai pănă pe la genunchi, mai lărguţă) şi una provocatoare...

Mi se pare normal ca o doamnă să nu caute să atragă atenţia bărbaţilor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da de atitudine.

a cui? ... a ta , sau a lor ?

:ro:

Nu zic precum arăboaicele că de suntem ... atei deacuma ... ne aliniem şi noi la UE... dar nici să se observe labiile prin pantaloni... e o diferenţă intre o femeie cu ţinută atrăgătoare (o fustă mai pănă pe la genunchi, mai lărguţă) şi una provocatoare...

Mi se pare normal ca o doamnă să nu caute să atragă atenţia bărbaţilor

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta e parerea ta... garderoba mea nu s'a schimbat cu nimic de cand m'am maritat... intr'adevar nu purtam nici inainte buricul gol... dar blugii stramti si decolteurile adanci au ramas. [...] NU mi'as schimba hainele pt nimic in lume, asa sunt eu, asa am fost mereu...

O femeie inteligentă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×