Sari la conținut
Forum Roportal
SweeT_CanDy

Femeie maritata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vreau sa vad o data macar o femeie care sa nu fie mandra ca e privita, admirata, care sa nu se regaseasca in privirile intoarse admirative ori critice. Si mai ales una care sa zica, gata! m-am maritat, nu mai vreu.. Acesta mod e doar o fata ipocrita de personalitate. Sa inteleg ca pana la maritis era bine si apoi nu? Asta e tinta suprema? Agatatul lesei?

Nu cumva sub inocenta chipului se ascunde perversitatea gandului? Va sfatuiesc sa ganditi mai adanc......Citeam odata o chestie, o statistice cu cate eforturi face o femeie sa fie iubita, admirata, ENORME! Si dupa altar se schimba tot? E firesc oare?

 

 

nu e deloc firesc... eu abia acum incep sa fac "eforturile" in adevaratul sens al cuvantului.... m'am maritat...bun, si? poate peste 5, 10, 15 ani ma trezesc ca vreau altceva.... ma uit in oglinda si ce vad?? ei, e normal sa vezi ceva ce iti place

 

Parerea mea :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu spun ca depinde....

din punctul meu de vedere, nu, nu esti mai vulnerabila.... dar mai sti? :spiteful:

 

 

te pup anca/marie :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de bere nu-i, macar sa ne-auzim bataile inimilor

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa vad o data macar o femeie care sa nu fie mandra ca e privita, admirata, care sa nu se regaseasca in privirile intoarse admirative ori critice. Si mai ales una care sa zica, gata! m-am maritat, nu mai vreu.. Acesta mod e doar o fata ipocrita de personalitate. Sa inteleg ca pana la maritis era bine si apoi nu? Asta e tinta suprema? Agatatul lesei?

Nu cumva sub inocenta chipului se ascunde perversitatea gandului? Va sfatuiesc sa ganditi mai adanc......Citeam odata o chestie, o statistica cu cate eforturi face o femeie sa fie iubita, admirata, ENORME! Si dupa altar se schimba tot? E firesc oare?

 

Cand El/Ea vor, involuntar se transmite starea, si cine-i pe receptie... simte

Dupa ce te mariti cauti sa ramii curata si ingrijita dar nu mai umbli cu buricul gol si cu tzitzele pe afara.Se presupune ca trebuie sa ai o tinuta mai decenta,mai serioasa.O tipa care isi expune toate formele cautind sa provoace poftele barbatilor din jur transmite deja un semnal:vino ,abia astept ,sa-mi vorbesti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×