Sari la conținut
Forum Roportal
SweeT_CanDy

Femeie maritata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma sperie ceea ce ziceti.. prietenii mei se impart in 2 categorii : unii sunt de aceeasi parere cu voi,ceilalti sunt de partea lui. :doh:

Editat de SweeT_CanDy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma sperie ceea ce ziceti.. prietenii mei se impart in 2 categorii : unii sunt de aceeasi parere cu voi,ceilalti sunt de partea lui. :doh:

adevarul e undeva la mijloc :o: amandoi sunteti vinovati 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exact...pentru ca o sa apara asa zisul "simt al proprietatii" :doh:

 

la cine o sa apara acest simt al proprietatii?!?! 8) :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tot eu va deranjez.Deschisesem un subiect in legatura cu colegii.Ei bine,dupa toate cele intamplate prietenul meu insista sa ne casatorim.Oricum aveam de gand sa facem asta dar nu acum,ne gandeam pt anul viitor in toamna,sau cel mai devreme in vara.

Eu nu consider asta ca pe o solutie.Adica nu cred ca printr-o castaorie se vor rezolva aceste probleme de gelozie. Daca voi fi casatorita nu voi mai fi expusa unor astfel de situatii?Care e atitudinea barbatilor fata de o femeie casatorita?

 

Dacă limbajul trupului spune altceva dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt..asa cum sunt lord.Din contra intotdeauna am fost un pic cinica.Acum nu imi pot schimba atitudinea de o viatza,sau ca sa fiu mai explicita nu pot deveni altfel decat sunt..si totusi sunt rea..si totusi nu scap.. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la amandoi.... depinde la cine "va fi" mai accentuat

 

eu cred ca mai mult la el!!! (dupa ceea ce ne-a povestit) :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt..asa cum sunt lord.Din contra intotdeauna am fost un pic cinica.Acum nu imi pot schimba atitudinea de o viatza,sau ca sa fiu mai explicita nu pot deveni altfel decat sunt..si totusi sunt rea..si totusi nu scap.. :doh:

 

Concentrează-te pe cea ce spune trupul tău, nu pe ceea ce spune cuvintele tale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt..asa cum sunt lord.Din contra intotdeauna am fost un pic cinica.Acum nu imi pot schimba atitudinea de o viatza,sau ca sa fiu mai explicita nu pot deveni altfel decat sunt..si totusi sunt rea..si totusi nu scap.. ;)

Care "de-o viaţă"? De la 15-16 ani c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×