Sari la conținut
Forum Roportal
SweeT_CanDy

Femeie maritata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Este adevarat,poate si eu gresesc.Nimeni nu e perfect,dar nu cred ca gresesc in permanenta,fata de toti oamenii din jurul meu,si toti ma inteleg gresit.. :)

At

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exagerat de dezvoltat acest simt al proprietatii :)

 

 

acum fiecare cum accepta ..... spre exemplu sotului meu ii place cand ma imbrac provocator si se uita lumea dupa mine (in cazul in care se uita :doh: ) ma tine asa mandru de mana.... :blink: cu iesitul seara singura nici el nu e de caord...dar daca e sa ies cu fetele si ii spun si unde....nu e nici o problema.... valabil si invers.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
El ar cam vrea sa nu mai muncesc...

aha... casnica perfecta ! :)

El nu imi reproseaza aproape nimic,dar il vad cum se bosumfla cand ma imbrac mai 'sexy'(asta in timpul liber).Trebuie sa ma imbrac ca o calugarita ca sa fie el multumit?

Candy... prietenul tau are o mare, mare problema !

nu e vorba de neancrederea in tine... ci in el !

in mod obisnuit, barbatul trebuie sa se simta mandru de femeia de langa el, in toate ipostazele .

Are un simt al proprietatii destul de dezvoltat desi incearca sa ascunda asta.Ieri mi-a zis ceva de genul : dupa cununie mergi si iti iei haine noi.Si daca ai nevoie de ceva si eu nu sunt acasa mergi cu fratele meu daca eu voi fi la munca(are un frate mai mic).Nu e bine sa umbli singura pe strazi.Si a inceput sa rada. :)

lool ... dar cu maica-sa nu vrea sa mergi la cumaraturi ? ... poate ca-ti da si vreun sfat !

sorry, insa eu personal m-am gandi ceva mai bine la relatia asta !

:friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tot eu va deranjez.Deschisesem un subiect in legatura cu colegii.Ei bine,dupa toate cele intamplate prietenul meu insista sa ne casatorim.Oricum aveam de gand sa facem asta dar nu acum,ne gandeam pt anul viitor in toamna,sau cel mai devreme in vara.

Eu nu consider asta ca pe o solutie.Adica nu cred ca printr-o castaorie se vor rezolva aceste probleme de gelozie. Daca voi fi casatorita nu voi mai fi expusa unor astfel de situatii?Care e atitudinea barbatilor fata de o femeie casatorita?

 

 

Am citit azi dimineata din povestea ta dar nu stai bine deloc la capitolul dragoste/relatii.

 

Daca nu-l lasi pe acest tip acum, te va omori mai tirziu !!! El este incurabil de bolnav mental !!!

 

Voi n-aveti in comun nimic. Te-ai obisnuit cu el si crezi ca-l iubesti, eu zic ca de frica faci asta.

 

Dupa 30+ ani de casatorie cu 1 barbat pot sa-ti spun ca: al meu ma vrea eleganta si moderna oriunde mergem. Stie ca n-are de ce sa fie gelos !!! Imbracamintea te caracterizeaza pe tine la modul cel mai intens !!! Comportamentul tau fata decolegii lui si ai tai reflecta durabilitatea relatiei si respectul reciproc daca exista !!! Felul cum te exprimi, educatia si mentalitatea.

 

Una care vrea sa-si insele sotul, o face si in acelas pat unde el doarme dus !!! Nu are nevoie de aranjamente speciale. La fel nu vorbeste de cazuri care aproape s-au intimplat insa in imaginatia ei numai!

 

Casatoria va fi un mare dezastru, du-te foarte departe de el si nu mai schimba serviciile ca ramai fara munca. In RO nu exista reguli interne de comportament ce se poate si ce nu se poate face si spune la colegi ??? precum si cod de imbracaminte ????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa 30+ ani de casatorie cu 1 barbat pot sa-ti spun ca: al meu ma vrea eleganta si moderna oriunde mergem. Stie ca n-are de ce sa fie gelos !!!

Olgutza... dupa 30 de ani... nici eu nu as mai fi gelos... crede-ma pa cuvant !

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce te mariti iti iei un tricou larg si lung , pant mulati , suvite blonde , nemachiata .Te aud cum tipi dupa un plod .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa ce te mariti iti iei un tricou larg si lung , pant mulati , suvite blonde , nemachiata .Te aud cum tipi dupa un plod .

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Olgutza... dupa 30 de ani... nici eu nu as mai fi gelos... crede-ma pa cuvant ! :)

 

 

Stiai ca barbatii cum trece timpul devin mai gelosi ca niciodata ???

 

Desigur, multi inca sinteti de parere ca NU exista viata dupa varsta de 50 de ani sau chiar mai devreme se opreste totul !!! Doar cei de 20 de ani mai respira !!! e conceptie foarte gresita !!! dar sper sa ajungeti cu toti sa deveniti si strabunici !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu va suparati pe mine ca nu tind la tema dar nu pot sa ma abtin eu multumesc femeilor maritate desi nu sunt casatorit pt ca sunt niste profesora excelente :) :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stie ca n-are de ce sa fie gelos !!!

Aşa presupuneam şi noi, nu era nevoie să ne-o confirmi :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×