Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Fetele alea sunt JALNICE!Fac Romania de ras.Cele mai JALNICE versuri!Sunt JALNICE!n-au nimic de transmis.plus ca mai sunt si slabe de umbla cu caramizi in buzunar si tare sunt ele destepte, vedetele Angliei.au stat 1 an in Marea Britanie si deja nu mai stiu sa vorbeasca limba romana.sa fim seriosi.sunt niste ratate.vedetele cu**lui!

they are lame!!!http://www.roportal.ro/discutii/style_images/1/folder_post_icons/icon13.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten in Anglia (englez get-beget) care e mare fan al fetelor. Pana acum o saptamana, habar nu aveam ca "formatia" (doamne, ce rusine sa le spun asa!) ma exista... se pare ca da. Dupa cum spuneam, este fan al <fetelor>, dupa propria lui exprimare "their music is crap". Omul le ia insa apararea si va dati seama ca este hazul tuturor celor care cunosc mica lui obsesie... Astazi l-am determinat sa isi expuna punctul de vedere in blogul sau personal. Daca vreti, va dau adresa :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poi,ce aveti cu saracele,au incercat si ele,sa..faca ceva acolo,dar degeba,ca au fost groaznice,si..toatalumea pica si se ridica!!ca,ele au picat cu totul,de li s'au rupt pantaloni,si au ramas doar cu pantalonasi scurti,ce poti sa le zici!cred ca sunt foarte dezamagite,acum cand au realizat!ca..muzica lor pur si simplu era groaznica :doh: :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu au nici macar o strofa... repeta trei cuvinte intr-o engleza de tot rasul si cer sa fie ascultate.

 

nici eu nu le ascult. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma ele au reusit, au avut piese in topuri , au bani, au cam tot ce au visat.Voi ce aveti?Rautatile exprimate pe acest forum (ca doar suntem romani si la asta suntem cei mai tari)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetele astea au ceva special....au aparut pana si la Brainiac pe post de cobai....in numele stiintei.....si uite asa am aflat ca sunt surori.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×