Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Poate ca cineva are un motiv pentru tot playbacca-ul care se face.

Poate chiar trebuie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, in general echipamentul din studiourile mediocre nu permit concerte live, calitatea fiind execrabila. Nu e vorba numai de echipament, tehnicienii asignati nefiind pregatiti pentru asa ceva.

Sunt o gramada de persoane care pot canta bine live, dar mai trebuie ceva foarte important: prezenta scenica. Fara aceasta posturi ca Atomic ar fi desfiintate (gagici voluptoase in costume de baie, manelisti in masini scumpe, etc)

Ah, si sa nu uitam pilele noastre scumpe :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gemenele romance de la Cheecay Girls au pierdut peste un milion de lire sterline, dupa ce casa lor de discuri Telstar a intrat in faliment. Monica si Gabriela aveau de primit 500.000 de lire sterline, iar mama lor, cea care semneaza hit-ul fetelor, 700.000. Dupa ce Telstar a intrat in administrare speciala fetele si-au luat adio de la bani.

::(: ::(:

Sursa Evenimentul zilei

 

Sa nu ne bucuram de necazul altuia. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. Oricum nu avem de ce sa ne bucuram dar chiar asa 1 milion de lire. Mi-e greu sa pronunt suma asta, si ele au pierdut-o.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu unul nu pot spune ca ma bucur...dar sincer imi sunt indiferente.Nu mi-am putut imagina ca exista oameni care sa asculte muzica lor. E INFECTA!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu au nici macar o strofa... repeta trei cuvinte intr-o engleza de tot rasul si cer sa fie ascultate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da. Oricum nu avem de ce sa ne bucuram dar chiar asa 1 milion de lire. Mi-e greu sa pronunt suma asta, si ele au pierdut-o.

 

Nu am gasit articolul in evz dar la-am gasit in Adevarul http://www.adevarulonline.ro/index.jsp?pag...rticle_id=93933 . Eram curios daca au primit totusi ceva bani sau au pierdut tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit o alta stire. Se pare ca au strans ceva bani din concerte.

 

http://www.scay.com/scaynews/article/0,,30...3198687,00.html

 

"Fortunately they did many appearances last year and made money from that. But I'm sure everyone on Telstar was not so luccay."

 

Nu au fost singurele care au patit-o:

 

Victoria Beccaham, Craig David and Mis-Teeq were also on the label when it went into administration.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×