Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

La 13.04.2022 la 20:09, Cezara6 a spus:

Nu exista greșeală. Exista doar intenție. Pot sa scriu ceea ce vreau, nu mai am nimic de pierdut. Sau aproape. 

Indiferent cat de mici si neinsemnati am fi in aceasta realitate, intotdeauna avem "ceva" de pierdut si anume "timp".:smile:

Don't waste your time.

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce mortii ma-sii are booking-ul ca nu functioneaza??!?!

Pe mozila e internal server error, pe chrome nu ma pot autentifica ca Ne confruntăm cu dificultăți tehnice. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am avut si eu momente din astea saptamana trecuta inainte de Paste.   Se intampla mereu de sarbatori, intr-una din ocazii peste 10 ore n-am avut servicii deloc.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are booking o problema, aseara mergea, am gasit niste cazari si trebuia doar sa aleg si nu m-am hotarat imediat, iar acum nu merge. Astept sa isi revina, nu era asa urgent oricum dar ma enerveaza cand nu functioneaza chestii.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat sa fac rezervarea fara sa fiu logata, pentru ca oricum cand dau adresa de mail beneficiez de toate reducerile pe are le am pe contul meu, si cand sa finalizez rezervarea, PAM!

Regretăm. S-a produs o eroare.
Vă rugăm încercaţi din nou folosind butonul de întoarcere de mai sus sau una din opţiunile de mai jos. Dacă nu reuşiţi în acest fel, vă rugăm încercaţi din nou mai târziu - am luat la cunoştinţă şi vom rezolva problema cât se poate de repede.
FMM
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, The Unknown a spus:

Pentru rezervare ai si de plata imaginez, ai grija acolo ce faci cu cardu-ul..   

Nu aici, ca imi aleg varianta cu anulare gratuita pana in ziua cazarii, in caz ca nu reusesc sa ajung.

Si oricum pe booking am un card virtual care sta tot timpul blocat, si il deblochez doar un minut in momentul cand vreau sa fac cumparaturi.

Edit: am rezolvat

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In fine, bine ca am rezolvat acum cu cazarea, ca daca asteptam pana cand se anunta oficial festivalul, nu mai gaseam nimic liber la ce puhoi de lume participa. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca s-a rezolvat in timp fara prea multa durere de cap, putea sa fie si mai rau.   Asa mai poti sa faci si altceva ca ai chef, precis impachetatul este urgenta urmatoare!   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×