Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Doar ca am terminat de rontait o radacina de Hrean ... foarte iute, dar il udam cu ceai cu lamaie multa.   Nu era foarte mare ca nu se poate supravietui asa experienta, dar trebuie cat de des posibil mancat si asta pentru o sanatate mai buna.  Se musca din Hrean precum din otrava :lol2: si asa-mi ieseau aburi de  "Acid Sulfuric" pe urechi, gura, nas, sus pe creier si inapoi pe limba. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai vizionat deja filmul 3 bunici???   

Am dat cu aspiratorul prin casa tot de plictiseala dar mai incolo, merg intr-un magazin de haine sa ma plimb.  Vremea este extrem de frumoasa, afara sint 26*C cu soare!!!  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, The Unknown a spus:

Ai vizionat deja filmul 3 bunici???   

Am dat cu aspiratorul prin casa tot de plictiseala dar mai incolo, merg intr-un magazin de haine sa ma plimb.  Vremea este extrem de frumoasa, afara sint 26*C cu soare!!!  

nu. am inteles ca e valabil doar 24h din momentul achizitiei si weekendu asta m-am apucat de un alt serial. bunicile sunt puse la bookmarks...prefer sa cumpar filmul cand stiu sigur ca ma uit la el.am pus anuntul legat de film pe roportal pentru cei interesati...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, The Unknown a spus:

Ai vizionat deja filmul 3 bunici???   

Am dat cu aspiratorul prin casa tot de plictiseala dar mai incolo, merg intr-un magazin de haine sa ma plimb.  Vremea este extrem de frumoasa, afara sint 26*C cu soare!!!  

oricum lenea mea nu e lene , e un fel de lene-melancolie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine că nu melalcoolemie.

Io ci sî fac, ia, uite stăm, uite-asa, ia.

Fumam non stop și facem țigări. Nu ne culcam, deși nu am dormit deloc și trebuie să mă țin tare sa nu adorm acum ca să pot dormi la noapte.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi fac lista de cumparaturi pentru Thanksgiving, azi au venit reclamele si maine, Miercuri incep magazinele cu preturi speciale pentru ocazia mare de a cheltui cat mai mult  :o:

Avem acces si la cupoane electronice de la producatorii de acea marfa care reduc preturile dramatic pe langa cupoanele oferite de magazin, trebuie sa si decupez cu foarfeca al treilea tip de cupon dar din moment ce 1 pachet de unt care aici este de 0,454 grame la pretul normal de $6,99 devine doar 74 de centi ... se merita efortul.  Trebuie sa trec prin mai multe magazine sa profit de cele mai bune chilipiruri dar il fac cu placere!!!  Asa ma mai plimb un pic, scot si hainele la aerisit ca iar e vara la noi, sint peste 33*C.   Am stat 15 minute la soare sa absorb din Soare Magneziu :cool: 

 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×