Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Si eu in ultima vreme visezi aiureli cu fiica mea.    Schimbarea de sezon brusc poate face mintea sa rectioneze asa, zic eu.  E frig ... sint 6*C afara.  

Merg sa-mi fac o cafea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era sa murim cu 5 minute inante in accident de masina provovat de un sofer nervos si nerabdator in cel mai intens trafic al anului in America, la orele 4:00 PM, aproape in fata casei!!!

Am semnalizat stanga sa intram in banda din mijlocul strazii de unde luam pe strada noastra.   Jumatatea masinii deja era trasa cand unu din spate ne depaseste pe stanga dar ca sa evite prapadul intra pe sens invers care era mai gol si masinile s-au oprit, ba au mers si in spate sa iasa de pe drum pe o alta strada laterala ... iar dementul cu o mare viteza a inaintat pana la stop ROSU vreo 30 de metri si a franat ca sa nu ucida acolo.   Unii incep celebrarile prea devreme in libertate.   Ceva-mi spune ca nu va apuca sa manance curcanul maine!!!  

Noi nici n-am avut timp sa ne speriem  :surrender:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poa sa fie 35 de grade inauntru, in primele zile cand ingheata afara, pana se mai dezmortesc peretii, eu o tin intruna cu brr brr 

brr brrr

brrrrr

brrrr brrr

br.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, Stu' a spus:

poa sa fie 35 de grade inauntru, in primele zile cand ingheata afara, pana se mai dezmortesc peretii, eu o tin intruna cu brr brr 

brr brrr

brrrrr

brrrr brrr

br.

Uof

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suntem cei mai prosti din curtea scolii.

 

Inteleg, 22 de ani, primul job. Da' de manager, ba? Si de manager STRATEGIC, ba? Corectati CV-urile, daca e. Ne sta inima'n loc !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ascult muzica maghiara din Ungaria, au murit multi in ultima vreme, n-am reusit inca sa prelucrez nici moartea lui Koós Janos, ca a murit sora mea si el a ramas undeva departe desi a fost pe lista de prioritati inca din prima aparitie la TV.   Am ramas in urma cu multe  in ultimul timp, nimic nu mai conteaza ca altadata.   Muzica insa are un efect special.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×