Sari la conținut
Forum Roportal
Carrina_19

povestea mea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

http://www.jinx.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39708 si totusi why? lol

din pacate ce va faceti , va faceti cu mana voastra , nu este vina inaptului ca voi nu stiti sa ii taiati macaroana ....daca vrei respect atunci trebuie sa ai respect in primul rand pt persoana ta si de aici o sa vina si restu....speranta o gasesti, mai greu dar o gasesti, dar trebuie sa stii sa iti croiesti drum pana acolo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e normal sa fii inca cu gandul la el care a fost primul ..ai ramas marcata...e normal..e normal ca inca dupa un an sa te mai gandesti la el pt ca totusii nu poty trece peste unele aspecte asa usor....ai rabdare pt ca ai sa ai pe cineva aproape ...totii avem pe cineva acolo pt noi....mia tz sau mai devreme...stiu cum e sa iti doresti o relatie in care sa te simti iubita si sa iti doresti sa te mritzi si sa fii mamica ...cu toate ca inca sunt mica si eu visez sa fiu o mamica tanara si sa am si eu sot al meu cu care sa pot face orce si sa am un sprijin s ama iubeasca asa cum sunt....te poti distra si daca ai o familie nu consider ca a te marita inseamna a te izola de toate distractiile...........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PRIETENA MEA TOCMAI MI-A SPUS CA SI-A SATISFACUT UNA DIN FANTEZIILE EI SEXUALE..SI ANUME SEXUL IN GRUP...CHIAR DACA ASTA S-A INTAMPLAT CU MULT INAINTE SA NE CUNOASTEM, PE MINE MA OBSEDEAZA..ATAT DE MULT CA NU STIU DACA SA CONTINUI SAU NU RELATIA CU EA...

...SINCER, AM INCERCAT SA FIU CAT SE POATE DE DESCHIS LA MINTE...DAR..UNDEVA IN SUFLETUL MEU...DOARE..

OARE SUNT ASA PLIN DE PREJUDECATI ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti offtopic :yes:

 

si it e greu sa accepti ca ei ii place ceva ce tu nu ai facut inca :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×