Sari la conținut
Forum Roportal
Yvo

Seductie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cred ca cel mai bine este cum gandesti si daca poti iuby persoana respectiva..ce conteaza fizicu daca nu te iubeste;)

dar daca te iubeste, conteaza ? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da bineinteles ca conteaza....iubirea vine pe parcurs nu deodata....ce sa spun..multe condeaza intro seductie...ceea cum vorbesti....multe

iubirea poate veni si deodata..ca o scanteie si...bum...te-ai indragostit ! :doh:

iar intrebarea mea era legata de fizic, conteaza fizicul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pt mine bine inteles ca nu.....nu conteaza fizicu

probabil !

... insa pentru multi, datorita prejudecatilor...fizicul conteaza !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa va vorbsc despre cartofi. De care sa cumpar, rosii sau albi? Cand vom invata oare sa scriem si sa ne exprimam/vorbim coerent? Sincer m-am saturat sa tot inghit topicuri de genul asta. Zici ca-s la o scoala speciala, sau de perle din teze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt persoane, care apreciaza in mod real sinceritatea unei vorbe, decat abureala fara rost!

insa si chestia asta , este la fel de relativa !

aaa, sa nu uit... si mai depinde si de gradul de intelegere a fiecaruia !

desigur, nu contest frumusetea "jocului" : de-a seductia... dar totul consta in anticipare !

Seductia inseamna in general sa poti manipula o persoana, asa incat ea sa faca ceea ce de fapt nici nu vroia, special seductia e o forma lipsita de "abuz de forta" pt a ajunge la o multumire sexuala, de exp: pt a face o atmosfera erotica.

ps: cred ca tu confunzi atractia cu seductia :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa va vorbsc despre cartofi. De care sa cumpar, rosii sau albi? Cand vom invata oare sa scriem si sa ne exprimam/vorbim coerent? Sincer m-am saturat sa tot inghit topicuri de genul asta. Zici ca-s la o scoala speciala, sau de perle din teze.

 

dispari :doh:

 

De fapt pe mine va rog sa ma scuzati. Is cu capsa pusa. Nu trebuia sa intru la subforumul asta azi.

 

vezi !tocmai am gasit un cartof stricat :doh: asa ceva nu se face! dovedeste bunele tale maniere sau doar dragul de a posta :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×