Sari la conținut
Forum Roportal
andruka

Relatii "paralele"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu prea sunt de acord cu "nu poti iubi doua persoane in acelasi timp". Adica sunt de acord cu afirmatia daca ne referim STRICT la partea sexuala :crazy:)... O femeie poate "iubi" doi si chiar trei barbati in acelasi timp, dar un barbat poate sa faca dragoste doar pe rand cu doua femei...

Da. Poti avea si sotie si amanta. Si da le poti iubi pe amandoua. Si este valabil si pentru femei. Pot iubi doi barbati in acelasi timp. Altfel nu ar mai exista adulterul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Există persoane care pot. Există persoane care apreciază parteneri / partenere diferite, din motive diferite. O să mă repet, pentru cei care nu citesc post-urile mai vechi: Există femei pentru care merită să arzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum, mey?Relatii paralele?Asta e cea mai mare prostie,pe care am auzit-o pana acum.E ca si cum ai avea dubla personalitate,ceea ce deja e o problema.La mansarda zic :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tristan bey sau mey!

Daca relatiile paralele reprezinta "cea mai mare prostie pe care ai auzit-o pana acuma" insemna ca nu ai decat 2 sau 3 ani...Sau nu ai televizor acasa...Sau ai trait pe alta planeta...Sau ai fost surd pana acu' 5 minute...Mai sunt si alte variante, si toate, foarte "magulitoare" la adresa ta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tristan bey sau mey!

Daca relatiile paralele reprezinta "cea mai mare prostie pe care ai auzit-o pana acuma" insemna ca nu ai decat 2 sau 3 ani...Sau nu ai televizor acasa...Sau ai trait pe alta planeta...Sau ai fost surd pana acu' 5 minute...Mai sunt si alte variante, si toate, foarte "magulitoare" la adresa ta...

Ia sa auzim :crazy: Sunt foarte curios :crazy: Daca ai stii cat de mult sufar la "magulirile" tale, ai fi impresionata :crazy: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tristan Bey!

ImpresionatA????

Ultima oara cand am fost la W.C. inca puteam sa fac "pishu" din picioare...Daca intre timp, nu mi-a cazut, inseamna ca, cel mult, pot fi impresionat. Dar din pacate, nu prea cred ca pot fi de catre unu' ca tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tristan Bey!

ImpresionatA????

Ultima oara cand am fost la W.C. inca puteam sa fac "pishu" din picioare...Daca intre timp, nu mi-a cazut, inseamna ca, cel mult, pot fi impresionat. Dar din pacate, nu prea cred ca pot fi de catre unu' ca tine.

Helau...Her..easy. Nu a zis nimic aiurea Tristan...ai interpretat gresit mesajul lui :spiteful:

Uf..baietii astia :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tristan Bey!

ImpresionatA????

Ultima oara cand am fost la W.C. inca puteam sa fac "pishu" din picioare...Daca intre timp, nu mi-a cazut, inseamna ca, cel mult, pot fi impresionat. Dar din pacate, nu prea cred ca pot fi de catre unu' ca tine.

Domnule HER, lasa figurile ca esti OFF-TOPIC.De altceva se discuta pe aici.Am si eu o opinie care se vede ca nu e pe placul d-voastra.Dar e opinia mea, ca iti place ca nu.Respect celelalte opinii,si nu ma iau de ceilalti membrii.

Multa sanatate.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×