Sari la conținut
Forum Roportal
angry_angel

Motiv de despartire

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu fii prost batrane. Dute inapoi dupa ea. Daca si ei ai pare rau macar 10% cat tie..treaba e ok. :good:

 

In alta ordine de idei..stiam ca fiecare de pe acest forum are o poveste de dragoste(inclusiv Marlboro cu Dunedainul si invers) mai mult sau mai putin ascunsa..e chestie de timp pana rabufneste. Inca o data , Blackie dute mai baiete inapoi dupa ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum cand ne vedem intamplator,stim ca ne iubim enorm...dar e prea tarziu.

sper ca in alta viata sa gasim o cale de a fii impreuna.... astept alta sansa pt a fii cu ea...poate nici prima si nici ultima din sansele pe care le ofera destinul.eu stiu doar ca o voi astepta,din nou copil,sa-mi apara-n viata si sa o iubesc

nu se stie niciodata ce va urma. daca mai aveti ceva de trait impreuna, le veti trai si in aceasta viata. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ori ce minciuna este un motiv legal in acest caz ori unde pe lume.

 

O alta femeie sau barbat este cel mai frecventa cauza, urmat de infidelitate din partea unuia din cuplu,

cautarea noului, schimbarea starii financiare creaza dezastru, unul emigreaza si uita ce a lasat in spate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

motive sunt destule. nu doar infidelitatea. exista cazuri cand ajungi pur si simplu la concluzia ca nu mai exista nimic in comun. tot ceea ce a fost la inceput, a fost doar partea frumoasa si buna a relatiei. si descoperi ca cel de langa tine nu este sau nu mai este cel de odinioara. si oricat ai incerca sa faci ca lucrurile sa mearga bine....nu se schimba nimic. si daca mai intervine si violenta....cel mai bun lucru e sa te desparti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

motivul oricarei despartiri il constituie : LIPSA !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
motive sunt destule. nu doar infidelitatea. exista cazuri cand ajungi pur si simplu la concluzia ca nu mai exista nimic in comun. tot ceea ce a fost la inceput, a fost doar partea frumoasa si buna a relatiei. si descoperi ca cel de langa tine nu este sau nu mai este cel de odinioara. si oricat ai incerca sa faci ca lucrurile sa mearga bine....nu se schimba nimic. si daca mai intervine si violenta....cel mai bun lucru e sa te desparti.

 

 

 

Am auzit recent, un tip tine doua femei si una stie de cealalta. Cu sotia au parca 9 copii dar toti mari si afara din casa. Ea este un corp imens de mare. El un tip mai subtirel insa nu divorteaza ca altfel pierde sursa de bani ca doar sotia lucreaza, are business personal. Ea a fost operata si el a gasit motivul ca vrea o femeie foarte activa si si-a adus una tinara, el cand aici cand dincolo locuieste !!!

 

Desigur mai sint lucruri care eu nu le stiu dar daca sotia accepta jocul precis mai are si parti laterale cazul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lipsa de ... ? :good:

de orice !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×