Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Nimfomane si ...nimfomani!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai fizic. Bataia iti spune ceva? :doh:

Am deviat de la subiect!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mey...nimfoman e gagicul meu.....sincer...exista zile in care ma nenoroceste :spiteful: ....si zile in care....... :crazy: :lol2: ......intelegetzi?gasiti_va nimfomani/e k se merita....!I ve become one :doh: !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mey...nimfoman e gagicul meu.....sincer...exista zile in care ma nenoroceste :crazy: ....si zile in care....... 8) :P ......intelegetzi?gasiti_va nimfomani/e k se merita....!I ve become one :o: !

Ok..e super sa fie partide de sex dese ....dar cred ca un nimfoman te considera mai degraba un obiect cu care el isi satisface poftele/necesitatile...nu te considera iubita lui, ci femeia cu care si-o trage ca sa se simta bine. Intotdeauna un nimfoman este egoist, vrea propria lui satisfacere..nu cred ca o relatie intre 2 nimfomani ar functiona si din punct de vedere social...da, s-ar intalni , ar face-o si..ATAT.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok..e super sa fie partide de sex dese ....dar cred ca un nimfoman te considera mai degraba un obiect cu care el isi satisface poftele/necesitatile...nu te considera iubita lui, ci femeia cu care si-o trage ca sa se simta bine. Intotdeauna un nimfoman este egoist, vrea propria lui satisfacere..nu cred ca o relatie intre 2 nimfomani ar functiona si din punct de vedere social...da, s-ar intalni , ar face-o si..ATAT.

Nu si in cazul nostru.....avem 7 luni de cand o comitem si inca nu ne am plictisit unu de altu....iar de satisfacut :salut: ...ne satisfacem(adik comunicam am aflat ce ne place..iar eu dupa fiecare 'infractiune' sunt satisfacuta......din discutile noastre am aflat k si el la fel)! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: eu nu cred ca sunt ninfomani...ci doar oameni care se simt foarte bine atunci cand fac sex..... :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as avea shi eu o intrebare..daca se poate.. shi daca nu va intrerup:)..dupa actul sexual...daca partenerului nu i se mai"culca" vreo 10-15 min.. e de bine..sau d rau??adica asta inseamna k a fost supersatisfacut shi acum vrea mai mult.. sau nu a avut o partida prea buna??shi daca a fost bine.. se poate relua actul imediat fara sa fie probl??

 

 

as avea si eu o intrebare... tu ai citit regulamentul? :salut:

ma refer la a doua "liniuta" :doh:

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei bine, am avut noroc si am intalnit cateva. Foaaarte frumos. Epuizare fizica adevarata si placuta. Dar tot imi mai trebuiau...vreo doua...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce intelegeti voi prin NIMFOMANIE? Cred ca adevaratul sens al cuvantului s-a pierdut undeva pe parcurs............

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce intelegeti voi prin NIMFOMANIE? Cred ca adevaratul sens al cuvantului s-a pierdut undeva pe parcurs............

Stare patologică la femei şi la animalele femele, manifestată printr-o excitaţie sexuală exagerată. – Din fr. nymphomanie. Asta zice DEXul.....adica pe romaneste, nu prea te mai saturi de sex, oricat de mult ai face! Parerea mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×