Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Nimfomane si ...nimfomani!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Exista o categorie aparte de oameni care fac sex (caci dragoste e mai dificil sa o numesti) si care, oricat de mult ai incerca, nu vei reusi sa ii satisfaci! Sunt nimfomanii, pe care ii intalnim la ambele sexe...Ati intalnit asa ceva? Ce parere aveti? Este aceasta o boala? Ati intalnit asemenea specimene?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a se citi: "ca daca da, as vrea si eu un numar de telefon :yahoo: ". :yahoo:

 

In cazul in care nu a intalnit deja si vb din experienta de aseara... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred...altfel ar fi postat un topic de genul:"Am intalnit si romani fericiti..azi dimineata cand m-am uitat in oglinda" :yahoo:

si pe de alta parte,se spune ca cei ce vorbesc foarte mult despre sex...il practica atat de sporadic!

cum e condoare? sau tu doar esti "exceptia(onalul)" care confirma regula?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu cred...altfel ar fi postat un topic de genul:"Am intalnit si romani fericiti..azi dimineata cand m-am uitat in oglinda" :yahoo:

si pe de alta parte,se spune ca cei ce vorbesc foarte mult despre sex...il practica atat de sporadic!

cum e condoare? sau tu doar esti "exceptia(onalul)" care confirma regula?

La mine e ok..nu ma plang...am cu cine....tu ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu te plangi? pai atunci de unde atata antren sa vorbesti numa despre asta?:yahoo:

eu ,ti-am mai explicat o data..la mine nu e problema cu gasitul,ci cu ascunsul de :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu te plangi? pai atunci de unde atata antren sa vorbesti numa despre asta?:yahoo:

eu ,ti-am mai explicat o data..la mine nu e problema cu gasitul,ci cu ascunsul de :yahoo:

 

 

 

sa inteleg: cu forta sau ...... stai sa ma mai gandesc la un termen logic !!! ori care ar fi expresial tot la categoria viol o sa ne oprim !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa inteleg: cu forta sau ...... stai sa ma mai gandesc la un termen logic !!! ori care ar fi expresial tot la categoria viol o sa ne oprim !!!

 

ladies and gentlemen...no comments!

 

:yahoo: indeed!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×