Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Grand Slam la moment!

Postări Recomandate

Și Sabalenka câștigă finala Australianului Open, iar fanii strigă la unison:

Hei Sabalenka, hop, stai,

Ce bulane groase ai!

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasă că arată mult mai bine în ultima perioada. A slăbit mult și e pe val. E fost amuzanta la festivitate, bravo, nimic de zis. 

Ca ziceam de surprize, nu au fost pana la urma. Mica chinezoaica cu noroc cat carul în parcursul ușor pana în finala.. . hm, nici prea mult noroc nu e bun. Nici o surpriza nici legat de Iga. Ne-am obișnuit deja cu înfrângerile ei când te aștepți mai puțin, nu mai mira pe nimeni chiar deloc. Constanță 0 la fete, asa cum știm prea bine. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 hours ago, Rodica` said:

Lasă că arată mult mai bine în ultima perioada. A slăbit mult și e pe val. E fost amuzanta la festivitate, bravo, nimic de zis. 

Ca ziceam de surprize, nu au fost pana la urma. Mica chinezoaica cu noroc cat carul în parcursul ușor pana în finala.. . hm, nici prea mult noroc nu e bun. Nici o surpriza nici legat de Iga. Ne-am obișnuit deja cu înfrângerile ei când te aștepți mai puțin, nu mai mira pe nimeni chiar deloc. Constanță 0 la fete, asa cum știm prea bine. 

O fi slăbit ea oleacă, dar bulane groase tot are. :laugh:

 

Surprize? Normal că au fost. De exemplu, la fete, ajungerea în finală a „micii chinezoaice”, cum ai zis tu. Sheng sau Zheng, mă rog. Tipa are numai 21 de ani. 

 

Ca să nu mai vorbim de imensa surpriză de la băieți, anume înfrângerea Djokovitului din semifinale.

Apropo, chiar mă întreb dacă Sinner va confirma. Adică, dacă îl va bate și pe Medvedev...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sinner, favoritul publicului și al pariurilor. Pe buna dreptate. Rusul e prost crescut și antipatic. Sa piardă!

Se prevede un meci bun. Sa vedem. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai sint 12 minute pana cand incepe si la noi sa transmita direct meciul, la orele 1:30 AM, Duminica dimineata, 28 Januarie, 2024.

O sa ma uit o vreme pana adorm ...  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce nu-mi place deja in aceste meci, felul cum este comentat.   Repeta foarte des ca Italianul este obosit  :mda:si deja ne pregateste pentru acceptanta

ca va pierde meciul.   Au inceput cu durerea de picior a lui Medvedev, dar s-a vindecat repede dupa cum se vede.

Este un meci, trebuie lasat si vorbit despre altceva, lucruri si fapte pozitive despre atleti si din vietile lor ca sint destule.

Mai rezist. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un meci "slow & low" ... low in sensul ca se arunca prea jos mingile de plasa, si de multe ori n-au trecut de acest obstacol.

Mai e un pic si se termina, n-as vrea sa adorm inainte de sfarsit sa vad si ceremonia in direkt.

S-a pariat in ceva undeva cine va fi castigatorul, eu il am pe Medvedev in fata mea, cum se exprima voiantii/vizionarii de meserie. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Medvedev conducea cu 2-0 la seturi, însă Sinner câștigă setul al treilea și revine în meci. Deocamdată 2-1 pentru Medvedev. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai am rabdare, voi pleca spre pat, castiga cine poate, unu-i inca foarte obosit iar altul cu durerea din picior care nu-l lasa.

Amandoi vor numara niste bani asa ca n-au facut degeaba sacrificarea pe teren.

Acei pumni in aer ma irita total, ar trebui interzis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×