Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Mesaj de la iubita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vorbeam odata cu o tipa pe net si-mi facea declaratii ca ma iubeste, ca vrea sa ne casatorim, sa avem copii. Si am respins-o pentru ca era grasa. Si mi-a scris:

"Imbecilul ***, crezi ca tu esti cel mai aratos om din lume? Doar uita-te in oglinda si-ti vei gasi adevarata identitate. M-as sinucide daca as incepe sa arat ca tine. Esti un las fara coloana vertebrala caruia ii place sa-i faca pe oameni tristi. Esti un las imbecil, care nu poate sa fie sincer cu sentimentele sale. Du-te *** pentru totdeauna"

si

"Educatia ta te-a invatat sa umilesti femeile facand misto de corpul lor? Si educatia ta te-a invatat sa astepti iubire in schimbul lipsei de respect cu care tratezi oamenii? Nu esti prietenul meu, esti un abuzator care ma face grasa chiar daca nu sunt. Intelegi pana si cel mai simplu mod de a fi dragut cu oamenii? Si la urma urmei, de ce *** crezi ca ar trebui sa vorbesti cu mine? Du-te *** pentru totdeauna"

M-au indus total in eroare aceste mesaje dupa toate mesajele de iubire de mi le trimisese anterior. Oare ma iubeste sau nu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prima data trebuie sa stabilim dacă e grasa sau nu. Ea zice ca nu e, tu zici ca e. Câte kile are? :yu:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
33 minutes ago, NicolaeT said:

Vorbeam odata cu o tipa pe net si-mi facea declaratii ca ma iubeste, ca vrea sa ne casatorim, sa avem copii. Si am respins-o pentru ca era grasa. Si mi-a scris:

"Imbecilul ***, crezi ca tu esti cel mai aratos om din lume? Doar uita-te in oglinda si-ti vei gasi adevarata identitate. M-as sinucide daca as incepe sa arat ca tine. Esti un las fara coloana vertebrala caruia ii place sa-i faca pe oameni tristi. Esti un las imbecil, care nu poate sa fie sincer cu sentimentele sale. Du-te *** pentru totdeauna"

si

"Educatia ta te-a invatat sa umilesti femeile facand misto de corpul lor? Si educatia ta te-a invatat sa astepti iubire in schimbul lipsei de respect cu care tratezi oamenii? Nu esti prietenul meu, esti un abuzator care ma face grasa chiar daca nu sunt. Intelegi pana si cel mai simplu mod de a fi dragut cu oamenii? Si la urma urmei, de ce *** crezi ca ar trebui sa vorbesti cu mine? Du-te *** pentru totdeauna"

M-au indus total in eroare aceste mesaje dupa toate mesajele de iubire de mi le trimisese anterior. Oare ma iubeste sau nu ?

Dacă acum e grasă, există mari șanse să fie și mai grasă pe viitor. Dar poate te iubește, cine știe? Iubirea face minuni.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 47 minute, NicolaeT a spus:

M-au indus total in eroare aceste mesaje dupa toate mesajele de iubire de mi le trimisese anterior. Oare ma iubeste sau nu ?

Depinde cat e de grasa.

Incearca si tu cu un buchet (mare) de flori, sa vezi care declaratie ramane in picioare. Aia cu iubirea, sau "du-te...".

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De la iubire la ură distanța e foarte mică, în orice caz.

Nu știm la ce stadiu era "relația", dacă era doar virtuală, nu te iubea. Dar oricum, i-ai dat la "operatie" și a mușcat. Și a mușcat pt că nu are autocontrol și stimă de sine, plus că e puțin bădărancă și necizelată. No surprise there. 

Eu nu știu de ce stați de vorbă cu astea care în secunda 2 vă zic că vor copii. Alea s-ar cupla cu oricine, numai să se reproducă. Sunt defecte, fugiți.

Dar dacă era grasă, de ce ai încurajat dialogul până la astfel de declarații?

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
51 minutes ago, Rodica` said:

Prima data trebuie sa stabilim dacă e grasa sau nu. Ea zice ca nu e, tu zici ca e. Câte kile are? :yu:

Degeaba zice kilele, dacă nu zice și înălțimea. 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, de ce s-a ajuns la aceasta discutie daca vorbeati doar pe Net???    Pozele de azi in majoritate sint facute aiurea.   Vad ca-mi trimite si mie fiul poze cu al mic, amandoi stau in picioare in momentul magic Kodak.   Nepotul pare ca are un cap mare pentru un corp mic sau alta data pare a fi inghesuit undeva impins de sus!!!  Nu-mi plac pozele astea ca nu reflecta adevarul.  Fotograful trebuie sa fie la inaltimea obiectului de fotografiat.      

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, NicolaeT a spus:

Vorbeam odata cu o tipa pe net si-mi facea declaratii ca ma iubeste, ca vrea sa ne casatorim, sa avem copii. Si am respins-o pentru ca era grasa. Si mi-a scris:

"Imbecilul ***, crezi ca tu esti cel mai aratos om din lume? Doar uita-te in oglinda si-ti vei gasi adevarata identitate. M-as sinucide daca as incepe sa arat ca tine. Esti un las fara coloana vertebrala caruia ii place sa-i faca pe oameni tristi. Esti un las imbecil, care nu poate sa fie sincer cu sentimentele sale. Du-te *** pentru totdeauna"

si

"Educatia ta te-a invatat sa umilesti femeile facand misto de corpul lor? Si educatia ta te-a invatat sa astepti iubire in schimbul lipsei de respect cu care tratezi oamenii? Nu esti prietenul meu, esti un abuzator care ma face grasa chiar daca nu sunt. Intelegi pana si cel mai simplu mod de a fi dragut cu oamenii? Si la urma urmei, de ce *** crezi ca ar trebui sa vorbesti cu mine? Du-te *** pentru totdeauna"

M-au indus total in eroare aceste mesaje dupa toate mesajele de iubire de mi le trimisese anterior. Oare ma iubeste sau nu ?

Auzi? Da' tu, ce mesaj i-ai trimis cand ai respins-o?

Cine pe cine a abordat online?

V-ati cunoscut si fata-n fata?

Editat de Enki
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, NicolaeT a spus:

M-au indus total in eroare aceste mesaje dupa toate mesajele de iubire de mi le trimisese anterior. Oare ma iubeste sau nu ?

Cred ca ai testat-o atunci cand i-ai zis ca este grasa si probabil a reactionat cum te asteptai. Ce rost are sa-ti faci probleme daca te iubeste sau nu?

Mi se pare oarecum cinic sa iti pui intrebarea asta acum.

 

Editat de adal*
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A gentleman never tells.

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×