Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Mesaj de la iubita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 26 minute, The Unknown a spus:

Este un dar divin acel feeling intr-un moment intim.

Avand in vedere ca la voi oamenii "moment intim" inseamna excitare sexuala, woaaa, chiar trebuie sa insemne ceva profund! =))))))))))) Ce mai conteaza ca n-ai casa in care sa-i cresti, n-ai salarii cu care sa-i cresti, s-a excitat femela, tresa-i dam copii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum 3 minute, NicolaeT a spus:

Avand in vedere ca la voi oamenii "moment intim" inseamna excitare sexuala, woaaa, chiar trebuie sa insemne ceva profund! =))))))))))) Ce mai conteaza ca n-ai casa in care sa-i cresti, n-ai salarii cu care sa-i cresti, s-a excitat femela, tresa-i dam copii!

Te-ai egalat cu ZERO automatique ... Sper sa-mi dai si ceva de mancare daca bat la poarta ta cu copiii, mei plus jumate din averea ta, din generozitate!!!  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 33 minute, NicolaeT a spus:

Avand in vedere ca la voi oamenii "moment intim" inseamna excitare sexuala, woaaa, chiar trebuie sa insemne ceva profund! =))))))))))) Ce mai conteaza ca n-ai casa in care sa-i cresti, n-ai salarii cu care sa-i cresti, s-a excitat femela, tresa-i dam copii!

Poti sa ii daruiesti copii si intr-un recipient de plastic si ii face medicul pentru voi intr-o eprubeta, daca actul intim in care femeia este excitata nu e pe placul tau. 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Amarena a spus:

 

Editat de Çukur Bitmesin
Da

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, Enki a spus:

Poti sa ii daruiesti copii si intr-un recipient de plastic si ii face medicul pentru voi intr-o eprubeta, daca actul intim in care femeia este excitata nu e pe placul tau. 

Tu ai citit ce-a zis The Unknown ? A zis ca criteriul dupa care decide sa faca copil e ca o exciti. Nu tu criterii daca ai cu ce sa ii cresti, nu tu criterii despre cum anume sa ii cresti. Ci doar o exciti si gata, momentul divin se pogoara si vrea sa iti dea copii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 17 ore, Rodica` a spus:

Prima data trebuie sa stabilim dacă e grasa sau nu. Ea zice ca nu e, tu zici ca e. Câte kile are? :yu:

+50% decat ar trebui sa aiba la intaltimea ei. Gen daca ar trebui sa aiba 50, are 75.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 ore, Amarena a spus:

Dar dacă era grasă, de ce ai încurajat dialogul până la astfel de declarații?

Pai eu vorbeam pur si simplu cum vorbesti cu oamenii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, NicolaeT a spus:

Tu ai citit ce-a zis The Unknown ? A zis ca criteriul dupa care decide sa faca copil e ca o exciti. Nu tu criterii daca ai cu ce sa ii cresti, nu tu criterii despre cum anume sa ii cresti. Ci doar o exciti si gata, momentul divin se pogoara si vrea sa iti dea copii.

Da, am citit ce a zis Olga.

Acum 2 ore, The Unknown a spus:

La acel punct culminant in care femeia'ti spune ca vrea copil cu tine, nu oricine ajunge.   Este un dar divin acel feeling intr-un moment intim.  Era frumos sa fie luat in considerare.  Nu necesita inel de diamant sau nunta de vis, este atractia naturala peste care multi trec usor, fiind convinsi ca mai e si alta mai deosebita.   

Nu vreau sa jignesc pe nimeni, stiu ca in ziua de azi a face copiii nu este prejudicios indiferent cu cine esta conceput dar numai de Punctul G se pomeneste mai rar.   

Si acest procedeu are mai multe nivele si trepte de evolutie, de asta de multe ori al doilea barbat/femeie nu mai apare in cale.   

De asemenea, am vazut cum din tot ce a zis ea, si faptul ca acel moment intim in care doi oameni decid sa faca un copil se refera la o intimitate de alt gen decat "femela s-a excitat", tu ai trunchiat mesajul si sensul acestuia cand l-ai citat si l-ai redus la femela s-a excitat, deci tresa-i facem un copil, ca atat poti tu duce la nivel de conversatie serioasa,

Acum 2 ore, NicolaeT a spus:

Avand in vedere ca la voi oamenii "moment intim" inseamna excitare sexuala, woaaa, chiar trebuie sa insemne ceva profund! =))))))))))) Ce mai conteaza ca n-ai casa in care sa-i cresti, n-ai salarii cu care sa-i cresti, s-a excitat femela, tresa-i dam copii!

Asa ca ti-am raspuns cu ce aveai nevoie sa auzi, ca vad ca te oripileaza excitarea femeii.

Dar oricum, vorbim ca sa vorbim balarii, n-o sa faci tu copii in veci.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 17 minute, NicolaeT a spus:

Pai eu vorbeam pur si simplu cum vorbesti cu oamenii.

Wow, you can do that?! Fa si aici o demonstratie, ca nu te cred.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×