Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Esecul femeilor ca mame

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 41 minute, Amarena a spus:

Ai dreptate.

Now what?

Now puneti mana si educati copiii, ca toate razboaiele din istorie au fost din cauza voastra ca sunteti praf ca mame.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai am stabilit deja ca ii vom educa cu mare atentie, sa nu ajunga ca tine. Nu pot sa bag mana-n foc, dar am un feeling ca si Amarena face la fel 

Alte sfaturi de parenting mai ai?

Scrie-le aici numerotate. Ms.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, NicolaeT a spus:

Now puneti mana si educati copiii, ca toate razboaiele din istorie au fost din cauza voastra ca sunteti praf ca mame.

Da' maicuta ta ce a facut ca nu te-a educat DELOC cum sa vorbesti cu necunoscuti???  Statea doar in poarta cazarmei sa recunoasca cine ti-e tatal???

A pus mana pe altceva de mai multe ori pe zi decat pe tine din cate se vede. 

Tu o sa ne dai lectii de educarea copiilor nostri, cine PLM te crezi???    Inghite mai putine droguri inainte de a scrie!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi noapte ma uitam la filmul "Once upon a time in the West" si intr-o scena actorul Jason Robards vorbea cu Claudia Cardinale, ii spunea ca seamana foarte mult cu maica sa, care era o prostituata in localitatea Alameda, California dar foarte frumoasa iar acel barbat cu care a fost 1 ora sau o luna care i-a fost tata, era cel mai fericit barbat pe planeta!!!   

Si acest provocator de discutie se gandeste aproape la fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 15.10.2021 la 18:30, Enki a spus:

Pai am stabilit deja ca ii vom educa cu mare atentie, sa nu ajunga ca tine. Nu pot sa bag mana-n foc, dar am un feeling ca si Amarena face la fel

Tu cum o sa te simti cand fiul tau o sa vina si-o sa-ti spuna ca a violat 24 de femei ? Ca na, asa facea tot grupul de infanterie militara, si nu putea el sa fie mai prejos, sa rada tovarasii de el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 16.10.2021 la 16:19, ggrlcrazy a spus:

Nu e cinstit sa dam vina doar pe mame, ambii parinti trebuie sa participe la educatia copiilor!

Nu. Doar mama tresa participe, pentru ca si tatal ala la randul lui tot de o mama a fost educat, deci daca tatal e praf e tot din cauza unei mame. Plus ca femeile fac selectia, asa ca daca aleg un tata praf pentru copilul lor, tot vina lor e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 15.10.2021 la 21:20, The Unknown a spus:

Tu o sa ne dai lectii de educarea copiilor nostri, cine PLM te crezi???    Inghite mai putine droguri inainte de a scrie!!!

Tu n-ai mai facut sex de mult. Imi pare rau.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' tu ... cine te-a mai bagat in seama in acest secol ca nu prea arati nici barbat dar nici femeie!!!   Vai de papucii tai, ocupa de tine ca ai nevoie de foarte multa educatie pe toate planurile.   Te-au cam neglijat ai tai, sau ai crescut in orfelinat???    Cine vrea pe unu ca tine la usa, any way!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×