Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Esecul femeilor ca mame

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

La 15.10.2021 la 17:59, Enki a spus:

Mie nu mi-e clar un lucru, NicolaeT. Tu, despre tine ca bărbat (sau baiat, cum te autodenumesti) ai o parere buna sau o parere proasta? Cum te evaluezi tu pe tine ca bărbat/baiat? Per ansamblu, nu doar fizic, daca ar fi sa iti faci o caracterizare, cum ar suna aceasta?

Te intrebasem ceva mai sus.

Acum 7 minute, NicolaeT a spus:

Tu cum o sa te simti cand fiul tau o sa vina si-o sa-ti spuna ca a violat 24 de femei ? Ca na, asa facea tot grupul de infanterie militara, si nu putea el sa fie mai prejos, sa rada tovarasii de el.

Sa inteleg ca singurul lucru pozitiv pe care il poti spune despre tine e ca tu nu violezi femei?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 12 minute, The Unknown a spus:

Da' tu ... cine te-a mai bagat in seama in acest secol ca nu prea arati nici barbat dar nici femeie!!!   Vai de papucii tai, ocupa de tine ca ai nevoie de foarte multa educatie pe toate planurile.   Te-au cam neglijat ai tai, sau ai crescut in orfelinat???    Cine vrea pe unu ca tine la usa, any way!!!

Tu clar n-ai mai facut sex de mult. Imi pare nespus de rau. :sad:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 minute, Enki a spus:

Sa inteleg ca singurul lucru pozitiv pe care il poti spune despre tine e ca tu nu violezi femei?

Ce ai alege dintre mine si fiul tau care violeaza femei ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, NicolaeT a spus:

Ce ai alege dintre mine si fiul tau care violeaza femei ?

Pai marketeaza-te, sa stiu la ce esti bun.

1. "Nu violez femei".

2.

3.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Enki a spus:

Pai marketeaza-te, sa stiu la ce esti bun.

1. "Nu violez femei".

2.

3.

Femeie! Tu chiar nu realizezi cat de grav e sa violezi ? Tu ti-ai mai primi fiul inapoi stiind ca e violator ? Vai de capul vostru de bolnave mental!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mar-ke-tea-za-te.

1.

2.

3.

Ca nu violezi tu femei nu e suficient ca sa fii eligibil, peste 90% din barbati (estimare) se incadreaza, deci nu poate fi singurul criteriu de departajare.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, Enki a spus:

 peste 90% din barbati (estimare) se incadreaza

Nu stiu in ce lume fantastica traiesti tu, dar 99% din barbati sunt criminali. Aaa... ca ii tine statul in frau cu amenintarea inchisorii, asta e altceva. Dar ei in nucleul lor sunt criminali. Si asta datorita femeilor care esueaza lamentabil ca mame.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 24 minute, NicolaeT a spus:

Tu clar n-ai mai facut sex de mult. Imi pare nespus de rau. :sad:

problema ta consta in faptul ca exista oameni care nu sufera atat de tare precum suferi tu in absenta unei vieti sexuale active. 

dar nu te ajuta pe tine cu nimic cat se sexeaza sau nu altii. la fel, daca tu ai parte de sex pe cat ai nevoie, ceilalti 99% dintre barbati pot la fel de bine sa nu aiba, pentru tine nu va face diferenta.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 minute, NicolaeT a spus:

Nu stiu in ce lume fantastica traiesti tu, dar 99% din barbati sunt criminali. Aaa... ca ii tine statul in frau cu amenintarea inchisorii, asta e altceva. Dar ei in nucleul lor sunt criminali. Si asta datorita femeilor care esueaza lamentabil ca mame.

gresit.

99% dintre barbati sunt potential criminali in masura in care sunt potentiali salvatori.

nu stiu de unde scoti tu procentele astea din burta, dar nu ne mai jigni atat inteligenta, will ya?

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 minute, NicolaeT a spus:

Nu stiu in ce lume fantastica traiesti tu, dar 99% din barbati sunt criminali. Aaa... ca ii tine statul in frau cu amenintarea inchisorii, asta e altceva. Dar ei in nucleul lor sunt criminali. Si asta datorita femeilor care esueaza lamentabil ca mame.

Si tu esti Isus Christos. Suflet pur si angelic care esti tu, si care nu esti ca ceilalti 99% din barbati.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×