Sari la conținut
Forum Roportal
Aalex_Vlad

"Tanar si nelinistit"....pana cand?

Postări Recomandate

Astazi am vazut k tocmai au filmat episodul 10845 si nici actorii nu stiu cum se termina serialul.................deci mai avem de asteptat dak noi suntem abia pe 3000 si ceva.....am vazut si eu cateva episoade(ma uitam cu mama) mi s-a parut interesant........da nu m-am mai uitat....m-am plictisit de el :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricum e tare ca Jill e fata lui Katherine, eram sigura. Sper sa nu mor pana se termina.

 

La asta ma gandeam si eu cand am vazut ca inca se filmeaza si ca noi suntem cu 7000 de episoade in urma. :lol2:

Bunica mea isi facea griji ca nu mai apuca finlul, da' acum imi fac si eu. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La asta ma gandeam si eu cand am vazut ca inca se filmeaza si ca noi suntem cu 7000 de episoade in urma. :lol2:

Bunica mea isi facea griji ca nu mai apuca finlul, da' acum imi fac si eu. :roll:

 

Mamaie a murit inainte sa prinda sfarsitul, oricum e tare serialul asta. Victor ma enerveaza la culme, si cand ma gandesc ca imi placea inainte. Lui mamaie ii placea de jill si Katherine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi place filmul asta in special dintr-un motiv: daca nu vad o luna nici un episod, ma uit putin si imediat imi dau seama daca s-a intamplat ceva ca la ei in film abia trec cateva zile :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu ma tot intreb cum o s-o scoata pe Katherine din serial cand o sa dea coltu` in realitate

 

 

 

simplu! o sa o ingroape cu adevarat in serial

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×