Sari la conținut
Forum Roportal
Aalex_Vlad

"Tanar si nelinistit"....pana cand?

Postări Recomandate

adica nu s-a terminat? :pardon: :doh: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce stiti voi, dragilor... Eu nu mai urmaresc episoadele care se dif acum in Ro, le urmaresc direct pe cele din SUA.

 

Persoane de la care va veti lua ramas bun : Brittanny (pleaca), Marcino (moare), Cassie (moare - 2005), John Abbott (moare - 2006), Drucilla(moare - 2007), Brad (moare - 2009);

 

Pe cine veti revedea: Nina, Clint Radison, Phillip Chancellor al III-lea, Victoria (interpretata de altcineva), Sheila, Colleen, Billy si Mac(toti 3 vor fi schimbati de cate doua ori), Raul (acelasi actor), Malcolm

 

Personaje noi: David Chow (psihopat), Jana Hawks (psihopata), Sabrina Castellanos (noua sotie a lui Victor), Adam Wilson (fiul lui victor cu Hope - Hope moare - 2008), care va fi pers negativ, Cane Ashby (adevaratul fiu al lui Jill), Carmen Mesta (care va muri intr-un mod foarte dubios) etc

 

Ei si acum 3 bombe:

-Phillip al treilea (fostul sot al Ninei, care a murit in accident de masina - noi nu l-am prins, pentru ca era in episoadele din anii' 80) nu e fiul lui Jill; asta din mom in care Kay isi aminteste ca de beata ce era a schimbat copilul lui Jill cu un altul; astfel intra Cane in peisaj, adevaratul fiu al lui Jill, aparent un tip foarte ok (2007);

 

-Jill NU e fiica lui Katherine: Marge, copia xerox a lui Katherine apare in oras , iar dupa ce cele doua au un acident de masina , Katy e crezuta moarta; abia atunci se descopera ca Jill, de fapt, nu e fiica-sa (2008-2009, deci mai asteptati :crazy:);

 

-Reiese ca acel cane nu e un tip ok cand vedem ca e mana in mana tocmai cu... Phillip III, despre care se credea ca e mort (fresh 2009-acum incepe si storyline-ul acesta);

 

La ce va mai puteti astepta:

-Sheila apare cam peste un an , sa o terorizeze pe Lauren (2005), in 2006 dispare iar in 2007 reapare interpretata de altcineva.. dar nu de oricine, ci tocmai de cea care o joaca pe Phyllis... pentru ca tipa si-a facut, chipurile, operatie, sa arate ca ea , LOL

-Clint Radison se intoarce si el si provoaca scantei;

Victor si Nikki se despart; el se insoara cu Sabrina, o tipa f draguta, care initital ar fi trebuit sa fie interpretata de Monica Barladeanu; Nikki se marita cu un tip care reiese ca e un criminal care si-a ucis fostele sotii, iar ea urma sa fie urmatoarea (David Chow);

-Cassie moare intr-un accident de masina (2005)

Pentru mai multe detalii, cereti si vi se vor da :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru mai multe detalii, cereti si vi se vor da :doh:

 

Ai uitat sa zici ca moare si noua sotie a lui Victor, ca Nick se desparte de Sharon si se insoara cu Phillis cu care o sa aiba o fetita, ca Sharon se combina cu Brad...

Si nu, nu mai vrem detalii, vrem sa vedem si noi cand le-o fi vremea. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu credeam ca este o problema de viata in intrebare si am intrat sa raspund:Pana la sfarsit!

Cand colo, este despre serialul ala "milenar". Cum am de-a face cu fani ,ma abtin sa mai comentez.Vizionare placuta,dvs.,copiilor ,nepotilor si nepotilor nepotilor domniilor voastre in vecii vecilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bietul meu bunic.... urmarea "Tanar si Nelinistit" . Dar a decedat de 2 ani juma si serialu asta nu se termina :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serialul asta e bun ca sa te enervezi. Daca simti ca ai o dispozitie prea buna, pac! "Tanar si nelinistit"!

 

S-au combinat aia intre ei in film ca animalele, ala cu aia, aia cu ala, combinatii la care nici nu te astepti!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bietul meu bunic.... urmarea "Tanar si Nelinistit" . Dar a decedat de 2 ani juma si serialu asta nu se termina :spiteful:

 

Si bunica-mea la fel. Mi-a lasat mostenire. sa il vad eu si sa i-l povestesc la cimitir. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Serialul asta e bun ca sa te enervezi. Daca simti ca ai o dispozitie prea buna, pac! "Tanar si nelinistit"!

S-au combinat aia intre ei in film ca animalele, ala cu aia, aia cu ala, combinatii la care nici nu te astepti!

 

Lol, asa e. L-am urmarit cativa ani in Romania, de neavand ce face, pt ca am crescut cu el, dar pana si povestile absurde au o limta a absurdului, te saturi la un moment dat. Ce mai pui ca erau copiii aia care din leagan apareau peste cateva luni deja adolescenti, ca si cand ar fi trecut vreo 10 ani, desi pentru restul personajelor timpul se oprise in loc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×