Sari la conținut
Forum Roportal
Aalex_Vlad

"Tanar si nelinistit"....pana cand?

Postări Recomandate

A MURIT???

 

Sotia care a vazut 2500 de episoade confirma ca a murit personajul!

Pe mine sa nu ma intrebati decat de seriale si filme SF!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi place serialul asta.Cunosc multe pers care il urmaresc,insa eu nu gasesc nimic interesant in el.Mi se pare ca totul se invarte intr-un cerc si ca destinele personajelor se tot intortocheaza fara sa mai intelegi nimic.:frusty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu urmaresc serialul o data pe luna si imi ajunge pentru a intelege ce se intampla :blink: acolo numai incest nu se face ca in rest au inceput toate relatiile posibile intre actori :) a murit Ryan...acum va aparea cineva nou pt Victoria...

 

ps: am crescut langa Tanar si Nelinstit :crazy: poate de aia sunt si eu la fel :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hello...faza e ca si io urmaream serialu, dar am inceput sa ma cam plicti'.... oricum parca aparitiile noi mai dau sarea si piperu', gen Eva Langoria....numa ca ele nu poposesc prea mult....oricum, cateodata mai e si interesant!

aaa, din cate stiu io parca si actoru care il intrukipa p Ryan a murit...in real life..:crazy:..nu is sigura, asa am auzit, ca cica ar fi fost grav bolnav, si oricum trebuia sa paraseasca serialu....ma rog...

dar e macar cineva care se uita zilnic?...asa, de curiozitate.....:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

serialul asta a inceput cand eram cls a 11, la liceu. cred ca se va termina cand va fi fiul meu cel mic (precizez ca are 1.4 ani) clasa a 11-a la liceu.

mi-a venit o idee! :clapping: pariem ce nr va purta ultimul episod?

haideti, licitati

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mama serialul asta este de cand aveam eu 2 ani.Chiar:pana cand?Probabil nu au de gand sa se mai opreask.Dak nu au batut recordul inseamna k va mai dura pana il vor bate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×