Sari la conținut
Forum Roportal
Swaxer

Ce credeti despre legalizarea "ierbii"?

Postări Recomandate

cu riscul de a deranja postez si eu.

pentru cei care consuma: una din problemele unui dependent este chiar asta "eu nu sunt dependent, trag si eu asa..., de placere"......deduc din cele spuse de voi ca in cazul in care nu ai posibilitatea sa procuri iarba esti tot timpul nervos si agitat. cine-mi garanteaza ca in momentele astea nu faci orice sa poti sa ai iarba? pana la a da cuiva in cap mai e destul de putin... si atunci devine si problema celorlalti, dar deja e prea tarziu... dupa ce n-o sa-ti mai placa iarba o sa vrei sa se legalizeze si praful, si uite-asa se duc draq toate regulile sociale...

concluzii:

1. nu am nimic cu cei care consuma atata timp cit nu ma afecteaza

2. doar oamenii slabi au vicii.

 

>>>>>>in primul si primul rand fa-ti deductiile din propriile tale experiente

>>>>>>in al 2- lea rind dc ai intra pe site-urile pe care le-am postat de forum ai observa ca fiecare persoana se manifesta diferit... in plus cannabisul relaxeaza (exp propr) nu te face mai agresiv.

>>>>>>in al treilea rind cannabisul este unul dintre cele mai ieftine si usor de procurat droguri.....iti poti creste chiar si in casa

>>>>>>DAca mai ai si alte pareri personale tinele pentru tine ca doar de-aia le zice pareri personale..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

draga Deea_s ,asta inseamna ca toti sintem slabi.... pentru ca toti avem vicii,de aici noi ar trebui sa intelegem ca toti (nu ma consider). Din moment ce tu esti mai slab decit mine mie mi se pare firesc sa mi te supui... nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ceea ce multi nu inteleg este ca societatea si regulile ei sint doar o iluzie, care este sustinuta de mentalitatea obscura a unor politicieni.

In curind oamenii (sau cel putin ultimele generatii) isi vor da seama de aceste chestii,lucrurile vor scapa de sub control,va disparea orice urma de ordine si control.............

 

semnat: AgentParanoia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
>>>>>>DAca mai ai si alte pareri personale tinele pentru tine ca doar de-aia le zice pareri personale..

 

 

Dar nu cred ca ne poate interzice cineva sa ne spunem parerile personale, NU :?:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

loredana, eu vorbeam despre parerile personale pe care le au unii despre altii.....vezi eu nu iti spun parerea mea personala despre tine pentru ca as fi banat de pe forum...mcaay?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am cam abatut de la subiect dar hai sa lamurim si problema asta.

 

Nu cred ca cineva te baneaza daca spui ca nu esti de acord cu ceva sau cu cineva, si iti spui parerea ta.....dar in cazul in care se ajunge la cine stie ce............se poate sa intervina cenzura :roll: dar repet ca acesta cezura se face decat in cazuri extreme(sau macar asta este parerea mea) :winca:

 

Uite eu una nu sunt de acord cu drogurile, spun asta tare si raspicat, chiar daca nu am consumat. Am prieteni care au consumat sau mai consuma dar nu am o parere nici macar bunicica despre ei. Poate chiar am o parere PROASTA, dar este parerea mea :arrow:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vezi eu nu iti spun parerea mea personala despre tine pentru ca as fi banat de pe forum...mcaay?

 

cool down, man!

 

daca ai opinii personale pe care sa le poti sustine in limitele decentei, nu vad de ce nu le poti expune fara teama de a fi banat. de aia ii spune "forum"!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oca...deci tu spui ca nu te cenzureaza nimeni nu?..numai in cazuri speciale...dar tot cenzura se numeste!!! ori te lasa sa spui ce vrei ori nu...decizia de a ne publica sau nu parerile nu ne apartine noua.

 

pina la urma cred ca forumul asta si-a atins scopul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×