Sari la conținut
Forum Roportal
Swaxer

Ce credeti despre legalizarea "ierbii"?

Postări Recomandate

de ce trebuie sa va justificati atata? avem si unii si ceilalti dreptul de a alege. fiecare a ales cum a crezut mai bine. nu trebuie sa va simtiti speciali sau interesanti doar pentru ca ati ales asta. cel putin asa dati impresia... felicitari pentru cei care se realizeaza. e punctul vostru de vedere si il respect. respectati-i si voi pe ceilalti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar faptul cu fata (mare/mica) da-mi voie sa tac, nu are rost sa vorbesc despre asta, mai ales cu tine

 

 

Corect, mai ales cu mine... un juncaer, nu?

Te pup! Bafta, sper sa ajungi preoteasa, ca doar asta vrei , nu?

 

Edit:

 

da... de cenzura...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce trebuie sa va justificati atata? avem si unii si ceilalti dreptul de a alege. fiecare a ales cum a crezut mai bine. nu trebuie sa va simtiti speciali sau interesanti doar pentru ca ati ales asta. cel putin asa dati impresia... felicitari pentru cei care se realizeaza. e punctul vostru de vedere si il respect. respectati-i si voi pe ceilalti.

 

 

Nu ai inteles nici tu...

 

Eu nu ma justific in fata nimanui, nici macar in fata unui zeu, cu atat mai putin in fata ei sau a altor muritori

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu era vorba ca nu discut cu un  juncaer, ci era vorba ca nu discut lucruri particulare cu un strain :socca:

 

 

Hai sa-i dam pace ca nu faci decat sa te afunzi mai tare, sti la fel de bine ca mine ce ai vrut sa spui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce trebuie sa va justificati atata? avem si unii si ceilalti dreptul de a alege. fiecare a ales cum a crezut mai bine. nu trebuie sa va simtiti speciali sau interesanti doar pentru ca ati ales asta. cel putin asa dati impresia... felicitari pentru cei care se realizeaza. e punctul vostru de vedere si il respect. respectati-i si voi pe ceilalti.

 

 

de cind stai pe forum in umbra si urmaresti firu' povestii?...aici nu este vorba despre voi,ci despre iarba,si consumatorii de iarba,......forumul despre SAD PEOPLE este altundeva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de cind stai pe forum in umbra si urmaresti firu' povestii?...aici nu este vorba despre voi,ci despre iarba,si consumatorii de iarba,......forumul despre SAD PEOPLE este altundeva

 

exact. eu unul ma oprisem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ai inteles nici tu...

 

multi cei care se cred genii neintelese...

 

 

nu sunt geniu si nici nu ma cred dar cel putin sunt destul de luminat cat sa nu critic ceva despre care nu am habar si sunt destul de luminat cat sa recunosc un incuiat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

edyx76 (poate dc nu scriu niccau cum trebuie iara primesc warning), tu mi-ai raspuns,m-ai intrebat,afirmat,infirmat sau negat? fii mai explicit MAN........sau o sa va raspund si eu prin expresii de genu: :roll:, wow, ca, :)

 

Edit: Nu vei fi avertizat decat atunci cand vei incalca regulile forumului! :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×