Sari la conținut
Forum Roportal
Swaxer

Ce credeti despre legalizarea "ierbii"?

Postări Recomandate

bad baby lore,

 

cred ca ai nevoie de acea discutie pe care parintii o poarta cu copii lor cind incep sa se maturizeze: despre sex,droguri,libertate,pu*a,mu*e,Piz*a,......sa te feresti de strazi intunecate, sa inveti bine ca sa-ti poti plati chiria, sa nu iei boli venerice,...........si multe chestii utile pe care le contine libertatea.

unii zic ca marijuana iti deformeaza perceptia realitatii, dar aici ii dau dreptate lui YO_MIsU (din post-urile anterioare) ,marijuana de fapt te trezeste la realitate , o realitate pe care o poti suporta numai treaz.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Are dreptate, probabil cititi tot ce "postam" noi cu sila si va credeti mai presus decat noi, e, am ceva sa va spun : SUNTETI NISTE NIMENI, TRAITI IN LUMEA VISELOR SI NU AVETI HABAR DE CE SE INTAMPLA IN JURUL VOSTRU

 

Criticati fara sa traiti, sunteti o parte a unui sistem de rahat, niste "vaci" duse de colo colo cu o bata!

 

 

Dar stai un pic....de ce cu sila.....oare am stat eu cu bata la capul tau sa postezi :?:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti o fata mare(la figurat) si una mica (la propriu)

Citeste cu atentie ce scriu si da quote dupa ce ai inteles mesajul

Nu scriu cu sila ci voi cititi cu sila

Get Real!

 

 

In final... las-o sa creada ce vrea... are dreptate drogurile m-au distrus...

uite-te ce am ajuns... am familie, bani , cine sa ma iubeasca, nu imi lipseste nimic... asa e... m-au terminat drogurile...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am citit cu foarte mare atentie, dar daca nu realizezi, din ceea ce ai scris tu eu asa am citit.

Si daca este vorba de cum citesc eu, da-mi voie sa te contrazic, sa iti spun ca nu citesc in sila, daca ar fi asa sa stii ca mai bine nu citesc.

 

Iar faptul cu fata (mare/mica) da-mi voie sa tac, nu are rost sa vorbesc despre asta, mai ales cu tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

words of wisdom :roll: ::):

si nu uita: voi ne-ati dat de inteles ca ne ascultati in sila.

 

Edit: Mai usor cu jignirile... respecta-i nicaul, asa cum ti la-a respectat si ea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar faptul cu fata (mare/mica) da-mi voie sa tac, nu are rost sa vorbesc despre asta, mai ales cu tine

 

 

Corect, mai ales cu mine... un juncaer, nu?

Te pup! Bafta, sper sa ajungi preoteasa, ca doar asta vrei , nu?

 

Edit: Fara jigniri!!! E valabil si pentru tine!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
words of wisdom :roll: ::):

si nu uita: voi ne-ati dat de inteles ca ne ascultati in sila.

 

Edit:

 

 

aaa.. ca tot vorbeam de CENZURA.......

 

PS:nu am vrut sa jignesc pe nimeni,ci doar mi-a fost lene sa scriu tot numele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×